Gwiazdy

"Power Couple". Czy uczestnicy show dobrze znają ciała swoich partnerek? "To nie moje ucho"

"Power Couple"

TVN/x-news

Gwiazdy

"Power Couple". Czy uczestnicy show dobrze znają ciała swoich partnerek? "To nie moje ucho"

"Power Couple"

TVN/x-news

W "Power Couple" widzimy, jak zakochane w sobie gwiazdy i ich partnerzy lub partnerki stawiają czoła niełatwym zadaniom. Jak to w życiu, czasem jedno z pary podniesie głos, ale przecież nikt nie mówił, że będzie łatwo. Zwłaszcza, że w grę wchodzą pieniądze.

Program "Power Couple" to nowość w ramówce TVN. Widzowie co tydzień śledzą zmagania znanych i lubianych par. W poprzednim odcinku z show pożegnali się Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski. Jak tym razem potoczą się losy zakochanych?

"Power Couple" odc. 7. Kolejne zadania dla uczestników

Uczestnicy "Power Couple" muszą wykazać się nie tylko znajomością swojej drugiej połówki, ale też odpornością na stres. W sobotnim odcinku panowie będą musieli wybrać zdjęcia przedstawiające części ciała ich partnerek (oczy, nos, usta, ucho i dłoń) spośród wielu fotografii rozmieszczonych w kręcącym się wokół własnej osi samochodzie. Widok kręcącego się auta przypomni mężowi Katarzyny Pakosińskiej o wypadku sprzed lat. 

Wracaliśmy do domu i jakiś facet z dużą prędkością wjechał we mnie samochodem od tyłu. Trzy razy dachowałem
Czy to doświadczenie bardziej mu pomoże, czy może jednak zaszkodzi w konkurencji?

W tym zadaniu mężczyznom najwięcej trudności przysporzą uszy ukochanych. - To nie moje ucho - usłyszy niemal każdy z uczestników. Niełatwe zdanie dostarczy emocji zarówno panom, jak i ich partnerkom. Od zakładów zależy też to, ile dana para straci pieniędzy lub zyska.

"Power Couple". Jak współpracują sławni zakochani?

Kolejna konkurencja będzie testem na współpracę dla par. Panie będą musiały wcielić się w role hydraulików i naprawić kran. Pomogą im partnerzy, instruujący je na słuchawce. Do tego dojdzie presja czasu i ponaglający Olivier Janiak. Oj, nie obędzie się bez krzyków, ale za to właśnie kochamy "Power Couple" - widzimy, że nie ma idealnych par i gwiazdom w związkach również od czasu do czasu puszczają nerwy.

Na koniec odcinka Olivier Janiak pokazał uczestnikom tabelę z punktami poszczególnych par. Pierwsze miejsce, z największym budżetem (9000 zł) zajęli Aleksandra i Piotr, ostatnie Janusz z Agatą - na ich koncie zostało "tylko" 3100 zł. Za tydzień to właśnie ta para będzie musiała walczyć o to, żeby wydostać się z tzw. strefy zagrożenia.

"Power Couple". Kiedy oglądać?

Nowe odcinki "Power Couple" w każdą sobotę o 20:00 na antenie TVN. Wszystkie odcinki programu znajdziesz też na player.pl.

Zobacz też: 

Arek Kłusowski zaczął odliczanie do premiery nowego albumu. "Ten okres jest bardzo stresujący"

Maja Bohosiewicz na zdjęciu uwieczniła męża w samym kapeluszu słomkowym. "Odważna perła"

Dorota Pomykała o życiu na scenie. "Ja siebie nie nazywam aktorką, tylko człowiekiem"

Zobacz wideo: Janusz Chabior i Agata Wątróbska – para od zadań specjalnych

Co sądzisz o tym artykule?
52
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0