Newsy

Wypadek podczas uroczystości Bożego Ciała. W 3-latka wjechał samochód

Newsy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
sadeczanin.info/rmf24.pl
Policja

Przed kościołem w Jazowsku w powiecie nowosądeckim doszło do wypadku. W rodzinę wjechało auto. 3-letni chłopiec z urazem brzucha trafił do szpitala.

Boże Ciało. Wypadek w Jazowsku

O wypadku jako pierwszy poinformował portal sadeczanin.info. Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło przed południem w pobliżu kościoła w Jazowsku w Małopolsce. Jak podają regionalne media, w 3-letniego chłopca i jego rodziców, którzy uczestniczyli we mszy świętej i procesji z okazji Bożego Ciała, wjechało auto. Dziecko z urazem brzucha trafiło do szpitala.

Zobacz wideo: Jak dbać o swoje bezpieczeństwo?

Jak dbać o swoje bezpieczeństwo?

Bądź bezpieczna!
Bądź bezpieczna!Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

78-latka tłumaczy, że nie mogła zapanować nad pojazdem

Za kierownicą samochodu siedziała 78-letnia kobieta. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że chciała odjechać z przykościelnego parkingu. Gdy wierni wychodzili ze świątyni na procesję jej auto, które było zaparkowane na wzniesieniu, zaczęło się staczać.

- Kobieta zwolniła już hamulec ręczny, ale nie uruchomiła jeszcze silnika. Stoczył się z niewielkiego wzniesienia i uderzył w idącego z mamą chłopca - poinformowała rmf24.pl Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji.

Zobacz wideo: Uwaga! TVN: Wypadek śmiertelny dwóch kobiet i mecenasa

Uwaga! TVN: Wypadek śmiertelny dwóch kobiet i mecenasa
Uwaga! TVN: Wypadek śmiertelny dwóch kobiet i mecenasa Uwaga! TVN: Wypadek śmiertelny dwóch kobiet i mecenasa Źródło: TVN

Funkcjonariusze zabrali 78-latce prawo jazdy i dowód rejestracyjny samochodu. Pojazd ma przejść badanie stanu technicznego. Jak tłumaczyła kobieta, nie była w stanie zapanować nad autem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: sadeczanin.info/rmf24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Rawf8/Getty Images

Pozostałe wiadomości