Porady stylistki

Stringi koronkowe – do jakich ubrań pasują

Porady stylistki

Aktualizacja:
Fot. GettyImages / Yuri_Arcurs

Stringi koronkowe to bielizna wyjątkowa. Niektórzy mówią, że więcej odkrywa niż zakrywa. Z tego też powodu uważa się, że koronkowe stringi należy umiejętnie dobierać do noszonych przez siebie ubrań. Nie ma bowiem nic gorszego niż dwa paski wystające znad spodni.

Stringi damskie koronkowe to fetysz niejednego mężczyzny. I nic dziwnego. Stringi to bardzo zmysłowa bielizna, podkreślająca piękno kobiecych kształtów. Warto jednak pamiętać, że oprócz przyjemnych wrażeń wzrokowych partnera, liczy się przede wszystkim komfort kobiety. To jego brak sprawia, że stringi z koronką przez większość żeńskiej części populacji nie są uznawane za najwygodniejszy rodzaj bielizny. Większość pań sięga po nie w określonych sytuacjach. Jakich?

Do czego założyć czarne stringi koronkowe?

Czarne koronkowe stringi idealnie będą układać się pod obcisłą i dopasowaną do kobiecego ciała sukienką wieczorową. Zarówno czarne, ciemnogranatowe, z reguły także czerwone sukienki dobrze wyglądają, kiedy mamy na sobie stringi. Po pierwsze, czarne koronkowe stringi sprawiają, że bielizna zlewa się z sukienką i spod niej nie przebija. Po drugie, znika ryzyko „boczków” i marszczącego się w okolicach linii majtek ciała. Po trzecie, pod sukienką nie rysuje się dodatkowy wzór wyznaczany przez bieliznę. Warto jednak pamiętać, że ten efekt natychmiast się ulotni, jeśli pod białą lub kremową sukienkę nie założymy odpowiedniej bielizny. Białe stringi koronkowe to jedyna rozsądna opcja. Każdy kolor – intensywna żółć, róż, niebieski czy czerń – może się pod jasnymi, tym bardziej dopasowanymi ubraniami nieestetycznie odznaczać.

Stringi koronkowe damskie na siłownię

Szorto-stringi koronkowe to nienajlepsze rozwiązanie pod sportowe legginsy. I wcale nie chodzi tutaj o krój bielizny, ale o materiał, z jakiego została ona wykonana. Często aktywne sportowo kobiety nie chcą, aby kształt bielizny odbijał się na dopasowanym przecież sportowym stroju. Odruchowo więc sięgają właśnie po stringi, nie zastanawiając się nad ich materiałem. Stringi na siłownię sprawdzą się tylko pod warunkiem, że będą to bawełniane, a nie koronkowe stringi damskie. Dobrym rozwiązaniem jest też mikrofibra, a szczególnie polecane są stringi bezszwowe.

Nosisz do pracy stringi w koronkę?

Stringi koronkowe damskie nie bez przyczyny uchodzą za typ bielizny przeznaczony na specjalne okazje. Z pewnością nie należą do nich sytuacje zawodowe. Oczywiście masz prawo mieć na sobie wybraną przez siebie bieliznę. Pamiętaj jednak, że wystarczy zły wybór koloru garderoby i wiele osób w firmie będzie wiedziało, że nosisz na przykład czerwone koronkowe stringi . Analogiczne ryzyko pojawia się w momencie pochylenia się czy zbyt niskiego stanu spodni. W życiu zawodowym chcesz się czuć profesjonalistką, a takie sytuacje mogą to poczucie osłabić. Oczywiście, jeśli na twój temperament zawodowy stymulująco działa to, że masz pod spodem kuszące różowe stringi z koronką , nie ma w tym nic złego. Wybierając rano strój do pracy, zadbaj jednak, aby w 100% chronił tę twoją tajemnicę.

Koronkowe stringi damskie latem

Stringi koronkowe – czarne , białe, kolorowe – najchętniej nosimy latem. Przede wszystkim ze względu na temperaturę. Minimalizujemy w ten sposób ryzyko otarć. Czujemy dzięki takiej bieliźnie nieco większą swobodę. Głównie zakładamy ją ze względu na nieco bardziej niż zwykle obcisły charakter letniej garderoby. W tym czasie królują przede wszystkim jasne kolory koronkowych stringów. Warto jednak pamiętać, że pod białe spodnie lub białą spódniczkę nie warto zakładać innej bielizny niż biała, bo każdy nawet najdelikatniejszy kolor może przez nie przebijać.

Czerwone stringi koronkowe w rozmiarze XL?

Stringi koronkowe, czerwone lub w jakimkolwiek innym kolorze wyglądają dobrze przede wszystkim na pupach zgrabnych i aktywnych sportowo dziewczyn. Oczywiście nie podkreślają one boczków, jednak nieco mniej twarda i wytrenowana pupa będzie w nich wyglądać niezbyt atrakcyjnie. Stringi bowiem – w przeciwieństwie do innych modeli bielizny – nie zbierają pośladków, nie podnoszą ich i nie modelują. Można wręcz powiedzieć, że biorą pupę taką, jaka jest, a to nie zawsze daje interesujące efekty.

Czy są stringi koronkowe męskie

Koronkowe stringi męskie to dla wielu dość zaskakujący produkt, aczkolwiek dostępny na polskim rynku. Męskie stringi, koronkowe w szczególności, to najczęściej bielizna o charakterze erotycznym, która z codzienną rzeczywistością niewiele ma wspólnego. Są to natomiast bardzo ciekawe modele z dużą dozą fantazji.

Zobacz także: Bielizna walentynkowa

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości