Porady stylistki

Pracujesz z domu? Zapomnij o wyciągniętym dresie. Oto wygodne stylizacje na home office

Porady stylistki

Aktualizacja:

Wiele osób pracuje teraz zdalnie. Niestety, siedząc w domu często przestajemy dbać o swój wygląd. Wyciągnięte dresy, do tego wymięty podkoszulek, którego nigdy byśmy nie założyli do pracy - to klasyk. Wcale nie musi tak być - uważa Marta Pożarlik, która proponuje domowe stylizacje nie tylko wygodne, ale też estetyczne.

Domowe stylizacje

Wychodząc do pracy nigdy nie pozwolilibyśmy sobie na niechlujny strój. Natomiast pracując zdalnie nie przejmujemy się stylizacją - przecież i tak nikt nie widzi, a w dresie jest nam wygodnie. Szkoda nam też ubrań, które założylibyśmy do biura.

Nie powinno tak być. To, jak jesteśmy ubrani wpływa nie tylko na naszą atrakcyjność i pewność siebie, ale również na poziom energii i mobilizacji. A ta jest nam niezbędna podczas home office.

Marta Pożarlik przygotowała dla nas domowe stylizacje wygodne i stylowe.

Jeżeli nie dres, to co?

Zamiast ukochanych, obcisłych jeansów, które nie zawsze sprawdzają się w domu, dobre będą szerokie spodnie z materiału. Jest to krój, który jest bardzo wygodny (prawie jak dres), a zarazem elegancki.

Kiedy siadamy do telekonferencji, na koszulkę (ale nie taką wymiętą i starą) narzucamy klasyczną marynarkę.

Po domu można też nosić ulubione sukienki czy spódnice, które można zestawić z ładnymi bluzami lub sweterkami z dekoltem.

Nie czekajmy, aż wyjdziemy z domu, żeby się wystroić. Strójmy się w domu! Bo kiedy dobrze wyglądamy, dobrze się czujemy

- przekonuje stylista Marta Pożarlik.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player

Autor: Magdalena Gudowska

Pozostałe wiadomości