Porady stylistki

Groszki. To największy modowy hit na 2020 rok! Co jeszcze?

Porady stylistki

Styl vintage, falbany i duże torby. To tylko kilka rzeczy, bez których nie będziemy mogły się obyć w 2020 roku. Marta Pożarlik w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o największych modowych hitach na ten rok. W co warto zainwestować?

Groszki i falbany

Miniony rok był czasem panterki. W 2020 roku odchodzimy od zwierzęcych wzorów na rzecz groszków i falban. Jak przekonuje nasza stylistka, można je nosić w każdym rozmiarze. Na stylizację w groszki oraz te z falbaną mogą sobie pozwolić kobiety, które noszą rozmiar 34, jak i te noszące 40.

Styl vintage

W obecnym sezonie króluje moda na rzeczy z drugiej ręki. Mamy coraz większą świadomość, a co za tym idzie, stawiamy na zrównoważoną modę. Wybieramy lepsze materiały, lepszej jakości.

Moda w tym sezonie nie idzie do przodu, ona spogląda w przeszłość

- przekonuje stylistka Marta Pożarlik.

Duże torby

W 2019 roku modne były mini torebki na łańcuszkach. W tym wraca moda na torby XXL, do których schowamy wszystko, kosmetyki, a nawet parę butów na zmianę. Duże torby są na tyle uniwersalne, że pasują zarówno do eleganckiej stylizacji, jak i stylu casual.

Styl safari

To kolejny wielki powrót. Po kilku sezonach przerwy z szafy warto wyciągnąć kurtki w kolorze oliwkowej zieleni. Z tym, że w tym roku nosimy je bez bielizny! Stylistka przekonuje, by kurtkę w stylu safari nosić tak jak bluzkę. Marta inspiracji szukała na wybiegach u światowej sławy projektantów.

Zobacz też:

>>>Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.<<<

Autor: Magdalena Gudowska

Pozostałe wiadomości