Porady stylistki

Jak nosić spódnice tiulowe?

Porady stylistki

Jak nosić spódnice tiulowe?

Spódnica jest bardzo kobiecym elementem garderoby. W spódnicach z tiulu będziemy mogły poczuć się jak księżniczki. Jak je nosić, by wyglądać stylowo, a nie groteskowo? O poradę poprosiliśmy stylistkę Ewelinę Rydzyńską.

Moda na tiulowe spódnice

Tiulowe spódnice zyskały swą popularność na przełomie lat 50. I 60. XX wieku. Dom mody Dior wprowadzając na salony „new look”,  szył swoje kreacje na wielowarstwowych halkach z tiulu. Trend na tiule ten na dobre wpisał się w kanon mody. Raz modne były bardziej rozłożyste spódnice tiulowe, innym razem bardziej dopasowane do sylwetki.

Spódnice tiulowe na różne okazje

Spódnice z lekkiego tiulu sprawdzą się w różnych stylizacjach. Wszystko zależy od tego, jakie dobierzemy dodatki. Obecnie kupimy spódnice tiulowe w większości popularnych sieciówek. Ewelina Rydzyńska zachęca do przełamywania konwencji i do spódnic tiulowych proponuje swetry, skórzane ramoneski, t-shirty, botki, a nawet sportowe buty. Dzięki temu nasza stylizacja będzie niebanalna i jedyna w swoim rodzaju.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
50
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
09.01.2020
Anna
Dzień dobry, chciałam się dowiedzieć, gdzie można kupić takie spódnice? Szalenie podoba mi się ta długa i baaaardzo bym chciała ją mieć!! Proszę o odpowiedź!!