Horoskop

Horoskop na marzec. "Lwy będą pławić się w nieswoim sukcesie". Co czeka inne znaki zodiaku?

Horoskop

Aktualizacja:
Moment RFSARAYUT_TANERUS/Getty Images

Horoskop na marzec. Po bardzo trudnym , smutnym i pełnym skrajnych emocji lutym, nadchodzi marzec. Jaki będzie w tym roku i co Nam przyniesie? Wszyscy z utęsknieniem patrzą w stronę ciepłych, wiosennych dni i chcą mieć za sobą zimowe trudności.

Luty jest zazwyczaj najtrudniejszym, najdziwniejszym i najbardziej duchowym miesiącem w roku, jednak po jego zakończeniu nikt za nim nie tęskni. Marzec w porównaniu do pasywnego lutego, niesie ze sobą dużo bardziej aktywną, gorącą i męską energię.

Po pierwsze nazwa marca swój źródłosłów wywodzi od ognistego boga wojny czyli Marsa, po drugie to właśnie w tym miesiącu rozpoczyna się wiosna i dochodzi do zrównania dnia i nocy, co w konsekwencji przyniesie Nam poprawę nastrojów. Jakby tego mało jest to trzeci miesiąc roku, a co za tym idzie wibracja ,,trójki'' reprezentuje energię ruchu, sukcesu, kontaktów z innymi i przerwania pesymizmu oraz zimowej martwoty.

Marzec jest czasem żegnania zimy i wszystkiego tego co ona symbolizuje, czyli chorób, lęku przed śmiercią, głodu i kłopotów. W tym miesiącu po raz pierwszy od pół roku, ponownie dzień będzie dłuższy od nocy i z taką sytuacją spotkamy się już od 21.03. Im więcej promieni słonecznych, tym więcej optymizmu i chęci do życia!

Na trwałą poprawę humorów możemy liczyć w ostatnim tygodniu bieżącego miesiąca!

Kilka trudności przed wiosną

Zanim jednak na dobre poprawią się Nam nastroje i zaczniemy z radością patrzeć na świat wokół i ludzi obok siebie, niebo przygotowało kilka nieprzyjemnych niespodzianek.

Z pewnością musimy uzbroić się w cierpliwość i znieść z godnością nadchodzące aspekty na niebie. Do najtrudniejszych momentów będzie należeć Pełnia Księżyca w znaku Panny, która uściśli się 9.03.

To czas wielu nieporozumień, dezinformacji, wiary w niesprawdzone pogłoski, udzielania się zbiorowego lęku oraz pojawienia się powszechnej paniki przed pandemią. W dniach od 7 do 11 marca sytuacja będzie bardzo niespokojna, a nastroje społeczne wyjątkowo złe. Do tych grupowych obaw dołączą indywidualne stresy i złe samopoczucie większości zodiakalnych znaków.

Osoby, które mają skłonności do obniżonego nastroju, mają kłopoty z układem nerwowym czy też leczą się na zaburzenia lekowe, muszą przygotować się na chwilowe trudności.

Horoskop na marzec. Ważne dni

4.03 - Merkury wkracza ruchem wstecznym do znaku Wodnika. Czekają Nas awarie sprzętu elektronicznego, zawieszenia systemu bookowania noclegów oraz biletów lotniczych i kolejowych. Możemy spodziewać się kłopotów w podróży.

9.03 - Pełnia Księżyca w znaku Panny, która będzie zdominowana przez energię Neptuna, sprawi że będziemy podatni na sugestie, zaczniemy wierzyć w plotki i pomówienia, uruchomią się stany lękowe, paranoje oraz szerzyć się będzie panika. W szczególności na trudne działanie tej pełni będą podatne osoby urodzone w znaku Ryb, Strzelca oraz Bliźniąt.

10.03 - Merkury wychodzi z ruchu wstecznego. Od tego dnia z większym spokojem można robić zakupy elektroniczne i planować podróże. Zdemaskowane zostaną oszustwa oraz plotki czy pomówienia. Wielką ulgę poczują osoby urodzone w znaku Bliźniąt i Panny.

20.03 - Słońce wkracza do znaku Barana, co stanowi o rozpoczęciu się astronomicznej wiosny i wystąpieniu zrównania długości dnia i nocy. Tego samego dnia na niebie dojdzie do koniunkcji Marsa i Jowisza. To bardzo silny energetycznie dzień, w którym energia Marsa będzie wyjątkowo intensywna, co może skutkować awanturami politycznymi i groźbami dotyczącymi eskalacji konfliktów zbrojnych.

22.03 - Saturn opuszcza znak Koziorożca i wchodzi do znaku Wodnika, na rynkach nieruchomości odczujemy pierwsze symptomy nadchodzącego wyhamowania. Do głosu dojdą awarie wielkich systemów informatycznych oraz kłopoty ze swobodną zmianą miejsca pobytu.

24.03 - Pierwszy wiosenny Nów Księżyca w znaku Barana, przyniesie Nam prawdziwą zmianę nastawienia i nastrojów. Zaczynamy nowy cykl zodiakalny na pełnych obrotach. Szczególne ożywienie poczują Barany, Lwy oraz Strzelce.

28.03 - bardzo przyjemny trygon Wenus i Jowisza, który spowoduje wzrosty na giełdach, ogólny powrót chęci do życia oraz wiarę w pozytywny obrót spraw. Szczególnie dobre wpływy dla swoich portfeli odczują przedstawiciele znaku Byka i Koziorożca. Dla Was ten dzień okaże się wybitnie szczęśliwy, a Fortuna uśmiechnie się do Was również w grach liczbowych.

Dla jakiego znaku marzec będzie ważnym miesiącem?

Marzec będzie miesiącem kluczowym dla osób urodzonych w znaku Panny oraz Bliźniąt i Strzelca. To właśnie Wy musicie podjąć najważniejsze życiowe decyzje.

 • Barany zaczną układać sobie wszystkie sprawy na nowo, a od 24.03 dostaniecie dodatkowy zastrzyk energii.
 • Byki będą spokojnie czekały na rozwój sytuacji i liczyły zyski.
 • Bliźnięta zdezorientowane wpływem Pełni mogą zrobić głupstwo, którego będą żałować.
 • Raki po sukcesie z 9.03 poczują ogromne zmęczenie i brak sił do działania, przednówek dosięgnie Was z opóźnieniem i na chorobowe możecie udać się w ostatnim tygodniu miesiąca.
 • Lwy będą pławić się w nieswoim sukcesie i cieszyć się z pokonania wrogów.
 • Panny dostaną swoją szansę od losu, ale muszą się błyskawicznie decydować tuż przed, lub tuż po Pełni Księżyca.
 • Wagi zrozumieją z kim chcą być pod koniec miesiąca, w tym czasie podejmą ważną decyzję dotyczącą pracy.
 • Skorpiony będą czuły się silne i niezagrożone, aż do końca marca, który przyniesie Wam zwycięstwo w ważnym sporze - bardzo korzystna data to 29.03.
 • Strzelce muszą działać z rozwagą i spokojem, w innym wypadku czeka Was skandal 10.03.
 • Koziorożce będą spijać śmietankę i rządzić w miejscu pracy, ale zagrożenie pojawi się 24.03.
 • Wodniki mogą spodziewać się rozwiązywania kwestii z przeszłości, układania spraw formalnych oraz wizyty w urzędach.
 • Ryby będą niesione przez fale życiowe i innych ludzi, ważną datą jest 9.03, w tym terminie ktoś odda Wam przysługę.

Spokojnego miesiąca życzy Czytelnikom

Astrolog Merkurja

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF

Pozostałe wiadomości