Horoskop

Horoskop dzienny na wtorek: możemy zbytnio ulegać czarnym myślom

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop-Dzienny-28

Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Po godzinie 15:34 Srebrny Glob przeniesie się do zarządzanej przez siebie fazy Raka. Dzisiaj na niebie brak większych układów planetarnych i czeka nas głównie wpływ naszego naturalnego satelity, który ciągle zmniejsza swoją tarczę i zachęca do ekstrawertycznej aktywności. Wieczorem będziemy jednak przeczuleni i możemy zbytnio ulegać czarnym myślom. Poznaj horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na wtorek, 28.09.2021 r.

Horoskop dzienny na wtorek, 28 września 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Przed Tobą wyraźnie podzielony dzień. Do południa będziesz działał szybko i skutecznie. Po południu i wieczorem zwolnisz tempo, energia jakby z Ciebie wyparuje, będziesz musiał zrezygnować ze swoich priorytetów i zająć się problematycznymi kwestiami u domowników.

Horoskop dzienny - Byk

Dzisiaj otrzymasz od nieba możliwość chwilowego wypoczynku, odstresowania się i odzyskania równowagi psychicznej. Poczujesz ulgę i zrozumiesz, że te chwilowe kłopoty, które ostatnio Cię spotkały, to nie koniec świata. Przed Tobą bardzo udany towarzysko dzień.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nareszcie coś wyprostuje się w kwestiach płatności i finansów. Dzięki lepszym układom na niebie możesz coś wyrównać lub opłacić zaległości. Pamiętaj, aby nie roztrwaniać chwilowego nadmiaru, ale odłożyć coś na późniejszy termin. Po południu ktoś przykuje Twoją uwagę swoimi dolegliwościami.

Horoskop dzienny - Rak

Niebo przestrzega Cię przed lekceważeniem pewnej osoby w Twoim otoczeniu. Zazwyczaj intuicja Cię nie zawodzi i doskonale wiesz, czego możesz się po kim spodziewać, ale tym razem prawdopodobnie dać się wywieść w pole. Ktoś na gruncie zawodowym nie jest do końca szczery. Uważaj na dokumenty.

Horoskop dzienny - Lew

Przed Tobą pozytywna odmiana. Dzień upłynie Ci lekko i przyjemnie. W firmie współpracownicy będą doskonale wiedzieć, co mają robić. Dzisiaj otrzymasz impuls, aby okazać innym szacunek i uznanie. Jeśli ktoś wykonuje dobrze swoje zadania, czas mu się odwdzięczyć. Wieczorem lekkie zgrzyty domowe.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj pomyślisz o tym, jak możesz poszerzyć swoje horyzonty bądź kompetencje. Czeka Cię czas poświęcony nauce, szukaniu szkoleń bądź zapisywaniu się na kursy czy warsztaty. Po powrocie do domu okaże się, że ostatnie nieporozumienia wygasły i znów mówicie tym samym językiem.

Horoskop dzienny - Waga

Przez swoją nonszalancję lub zbyt luźne podejście do swoich obowiązków możesz coś stracić. Zachęcona swoimi ostatnimi sukcesami w pracy bądź szkole, które przyszły Ci praktycznie bez wysiłku, będziesz pewna, że tak pójdzie dalej. Niestety dzisiaj nie możesz liczyć na darmowe bonusy. Trzeba się będzie przyłożyć.

Horoskop dzienny - Skorpion

Do południa czeka Cię ożywienie w kontaktach towarzyskich. Trzeba odpowiedzieć na zaległe smsy i e-maile. Ktoś natarczywie będzie domagać się odpowiedzi. Wieczorem aura planet postawi Cię w jakiejś nastrojowej, romantycznej sytuacji. Układ planet sugeruje, że może chodzić o coś poważnego na przyszłość.

Horoskop dzienny - Strzelec

Ktoś się nie wywiąże ze swoich obowiązków i będziesz musiał przejąć jego pałeczkę. Spadną na Ciebie nieprzewidziane zadania do wykonania. Poradzisz sobie doskonale, nie martw się. Działanie na własną rękę wychodzi Ci przecież świetnie. Wieczór przysporzy trudniejszych sytuacji i nieprzyjemnych rozmów.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj możesz się poczuć trochę nieswojo. W pracy będą panować zupełnie nie Twoje klimaty. Prowizorka i improwizacja to nie jest coś, za czym przepadasz. Nie będziesz umiał się odnaleźć. Popołudnie wygląda znacznie lepiej. Księżyc w opozycyjnym znaku Raka przyniesie Ci wyrafinowany posiłek w przemiłym towarzystwie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzień rozpocznie się przyjemnie i w dobrym nastroju. Będziesz rzeczowy i konkretny. Jednak w pracy bądź szkole będziesz chciał coś komuś udowodnić, co nie wyjdzie Ci na dobre i popsujesz sobie atmosferę. Po południu bądź wieczorem ktoś narazi Cię na nieprzewidziane koszty.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj nie powinnaś podpisywać umów ani zawierać istotnych kontraktów. Do południa możesz być zdekoncentrowana, a wokół Ciebie wytworzy się spore zamieszanie. Po przejściu Księżyca do sprzyjającego Ci znaku Raka dzień przyniesie Ci lepsze energie. Wieczór spędzisz romantycznie i w ciepłym klimacie.

Niezbędnik zielarki – co jest potrzebne do rozpoczęcia praktyki z magią ziół?

Aby rozpocząć praktykowanie magii ziół, potrzebne są oczywiście odpowiednie rośliny. Ponadto, potrzebne są odpowiednie narzędzia, dzięki którym będzie można je przygotować do rytuałów, np. oczyszczających. Każda zielarka powinna mieć zatem moździerz do ucierania ziół, woreczki z naturalnych materiałów do ich przetrzymywania, np. z lnu lub bawełny, drewnianą bądź ceramiczną misę, a także naczynie do palenia ziół. Wybierając narzędzia, warto brać pod uwagę te wykonane z kamieni, muszli oraz drewna, a unikać tych z metalu.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/East News

Pozostałe wiadomości