Gwiazdy

Zakochany Antek Królikowski. Miłość na wakacjach w Tajlandii

Gwiazdy

Aktualizacja:

Antek Królikowski przebywa na wakacjach w Tajlandii ze swoją ukochaną, Kasią Dąbrowską. Para w komentarzach wyznaje sobie miłość.

Antek Królikowski wyznaje miłość

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska od kilku dni bawią na wakacjach w Tajlandii. Aktor podzielił się na Instagramie zdjęciem ze swoją ukochaną. Widać, że para jest zakochana. Nie szczędzi sobie miłych słów we wzajemnych komentarzach.

Dziękuję Ci myszko

– podpisał zdjęcie Antek Królikowski

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dziękuje Myszko❤️? #love

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Jego dziewczyna szybko odpisała, że go kocha. Kasia jest dużym wsparciem dla aktora, dla którego to nie jest dobry czas. Jego ojciec, Paweł Królikowski wciąż przebywa w szpitalu. Aktor od 2015 roku zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

„Myszki” Królikowskiego

Fani zwrócili uwagę, że Królikowski lubi nazywać wybranki swojego serca „myszkami”. Poprzednia dziewczyna Antka – Julia Wieniawa też nosiła to miano. W przeszłości Królikowski wielokrotnie był nazywany „młodym Borysem Szycem”, ponieważ jego miłosne podboje były szeroko komentowane. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że aktor chce się ustatkować. Kasia Dąbrowska, jego dziewczyna, nie jest w żaden sposób związana z show-biznesem. Bardzo chroni też swoją prywatność. Fani kibicują parze. Wygląda na to, że aktor pójdzie w ślady swojego młodszego brata – Jana Królikowskiego, który jest szczęśliwym ojcem. Matką dziecka i partnerką Jana jest aktorka – Joanna Jarmołowicz.

Kariera Antka Królikowskiego

2020 rok będzie należał do Antka Królikowskiego. Pojawią się aż trzy filmy z jego udziałem. "Bad boy" w reżyserii Patryka Vegi, w którym Królikowski gra główną rolę, wejdzie do kin 21 lutego. Tydzień później na ekranach pojawią się "Swingersi". Kolejną produkcją z Antonim Królikowskim będą "Banksterzy". Data premiery nie jest jeszcze znana.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości