Gwiazdy

Andrzej Piaseczny w Sopocie zaśpiewał "Miłość". Na koniec zwrócił się do fanów z apelem

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny pojawił się w Operze Leśnej w Sopocie podczas koncertu #IDANCE na Top of the Top Sopot Festival 2021. Artysta zaśpiewał dwie ważne dla niego piosenki, a na koniec swojego występu zwrócił się do fanów z apelem.

Top of the Top Sopot Festival 2021. Andrzej Piaseczny na scenie w Sopocie

Koncert #IDANCE na Top of the Top Sopot Festival 2021 poświęcony był piosenkom, przy których nie da się stać bez ruchu. Na scenie pojawili się także artyści, którzy walczyli o Bursztynowego Słowika, a do tańca widownię porwał m.in. Andrzej Piaseczny.

Wokalista zaprezentował się w utworze "Z głębi duszy", dzięki któremu w 2005 roku to on został laureatem Bursztynowego Słowika. Drugą piosenką, którą Piaseczny zaśpiewał w Operze Leśnej, był jego najnowszy singiel "Miłość".

- Chciałbym, żebyście teraz posłuchali piosenki zupełnie nowej, ale takiej, która dla wielu ludzi, dla wielu z was jest bardzo ważna - zapowiedział swój występ Piaseczny.

Apel Andrzeja Piasecznego w Operze Leśnej

"Miłość" to piosenka, za pośrednictwem której Andrzej Piaseczny chce przekazać, że każdy może kochać, bez względu na wszystko. Przy okazji jej premiery, wokalista dokonał coming outu. W tekście utworu zawarte są bowiem słowa: "Nie możesz zasnąć i przestać śnić, a życie chciałbyś dzielić tylko z nim. I znów zawracasz i wstajesz znów, tysiące, jak miliony wcześniej już". Podczas wywiadu w Radio Zet artysta przyznał, że śpiewa o swoim uczuciu do mężczyzny. - Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem - wyznał wtedy.

Wykonując "Miłość" na sopockiej scenie Andrzej Piaseczny potwierdził, że słowa utworu dodają mu skrzydeł i wywołują uśmiech na jego twarzy. Na zakończenie wokalista zwrócił się do publiczności:

Kochajcie się jak najczęściej i na wszystkie sposoby. Byle bezpiecznie

- powiedział.

Zobacz wideo: Andrzej Piaseczny: "Zabiegałem o to, aby być w Sopocie"

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości