Gwiazdy

Tomasz Karolak w makijażu i sukience składa życzenia kobietom. Fanka: "Myślałam, że to Grażyna Wolszczak"

Gwiazdy

Tomasz Karolak w Dzień Dobry TVN

Tomasz Karolak na Instagramie złożył życzenia z okazji Dnia Kobiet. Opublikował zdjęcie, na którym on sam przebrany jest za kobietę. Fanki nie kryją zachwytu nowym wcieleniem aktora.

Z okazji Dnia Kobiet, Tomasz Karolak postanowił złożyć wszystkim kobietom życzenia w wyjątkowy sposób. Na Instagramie opublikował zdjęcie, które wprawiło w zdumienie i jednocześnie zachwyciło wiele fanek aktora.

Tomasz Karolak przebrał się za kobietę

Na fotografii Karolak zaprezentował się w pełnym makijażu, peruce i sukience w soczystym, malinowym kolorze. - Najlepszego Miłe Panie!!!! - napisał i dodał hasztag #womanstyle.

Fanki nie kryją zachwytu nowym "wizerunkiem" Karolaka. W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów pod adresem aktora.

  • Och, jaka urodziwa Pani! - napisała jedna z fanek.
  • Myślałam, że to Grażyna Wolszczak - dodała inna.
  • Padłam, w pierwszej chwili pomyślałam, że to może mama pana Karolaka, a tu proszę - sam Karolak. Idealnie piękna - czytamy w komentarzach.

Nowa rola Tomasza Karolaka?

Wiele osób domyśliło się, że przebranie Karolaka to kostium, wykorzystany przez aktora do jednej z jego ról. Nie jest to jednak nowa produkcja z jego udziałem. Tomasz Karolak jako kobieta pojawił się w filmie "Porady na zdrady" (2017) w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Zagrał w nim króla poczytnych poradników na temat relacji damsko-męskich.

W Player.pl można już oglądać "Listy do M. 4". W nowej odsłonie świątecznego hitu Tomasz Karolak po raz kolejny wciela się w przebojowego "świętego Mikołaja" - Mela.

Zobacz wideo: Tomasz Karolak o pandemii: Nic nie planuję, jestem tu i teraz. Jesteśmy nerwowo wykończeni

Zobacz też:

Mama, dziennikarka, aktywistka. Kinga Rusin kończy 50 lat i jest kobietą spełnioną

Anna Karczmarczyk jest w ciąży. Gwiazda "Zakochanych po uszy" pokazała pierwsze zdjęcie brzuszka

Serena Williams wspiera Meghan Markle. "Sama znam przypadki seksizmu i rasizmu, których celem jest nas złamać"

Autor: Kamila Glińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości