Porady na zdrady

  Tomasz Karolak na Instagramie złożył życzenia z okazji Dnia Kobiet. Opublikował zdjęcie, na którym on sam przebrany jest za kobietę. Fanki nie kryją zachwytu nowym wcieleniem aktora.

  Gość Dzień Dobry TVN Mikołaj Roznerski ma opinię jednego z najzdolniejszych i najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Kiedy postanowił, że będzie wykonywał ten zawód? Niedawno do kin wszedł film Porady na zdrady, w którym wcielił się w rolę coacha. Czy od początku podobała mu się postać, którą zagrał? Co łączy Mikołaja z Piotrem Kraśko? ;)

  Czy mężczyźni i kobiety inaczej rozumieją zdradę? A może to nie kwestia płci, a naszych dotychczasowych doświadczeń? Czy flirt to już zdrada? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z aktorami z filmu "Porady na zdrady": Rafałem Szałajko i Wojciechem Majchrzakiem oraz psychologiem Piotrem Mosakiem. Zobaczcie, jakie jest męskie spojrzenie na niewierność!

  Niestety wiele osób doświadcza zdrady. Czy można jej zapobiec? Jak sprawdzić wierność partnera? Jak działają testerki wierności? O tym w Dzień Dobry TVN mówili: Katarzyna Sukmanowska, która obserwuje mężczyzn podejrzanych o zdradę, detektyw Marcin Popowski i psycholog Anna Kędzierska.

  O sposobach na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami w relacjach damsko-męskich, w filmie "Porady na zdrady", który można już zobaczyć na ekranach kin, oraz w życiu osobistym, rozmawialiśmy z Magdaleną Lamparską i Anną Dereszowską: "Cokolwiek się wydarzy trzeba spojrzeć na życie z dystansem". Ile łez wylały przez niewiernych mężczyzn?

  Do kin weszła komedia romantyczna "Porady na zdrady". O czym jest film? Jakie postacie grają w nim: Anna Dereszowska i Magdalena Lamparska? Co Sławomir Zapała powiedział o Tomaszu Karolaku i dlaczego nazwał go ślicznym? Na uroczystą premierę filmu wybrała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Krzysztof Czeczot to producent audiobooków, dramaturg i aktor o wielu twarzach. Potrafi zagrać brutalnego człowieka, który zabija dzieci śrubokrętem i sympatycznego chłopaka. Ostatnio zagrał w filmie „Porady na zdrady”. Jak radzi sobie z różnorodnością ról? O swojej pracy aktor powiedział w Dzień Dobry TVN.

  Mikołaj Roznerski łączony jest z wieloma kobietami. Czy po premierze kolejnego filmu, "Porady na zdrady", gdzie zagrał u boku Weroniki Rosati, błędzie łączony również z nią? Jak wyglądała ich współpraca na planie? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała aktora o to, czy po zagraniu eksperta od związków czuje się ekspertem od spraw damsko-męskich w życiu?