Gwiazdy

Tomasz Ciachorowski wspomina szykany i pokazuje zdjęcia z dzieciństwa: "Nie przysparzało mi to sympatii wśród kolegów"

Gwiazdy

Tomasz Ciachorowski to polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, który za swoje role został wyróżniony statuetką Telekamery. Jakiś czas temu ujawnił, że w młodości był szykanowany. O hejcie, jaki go spotkał w dzieciństwie i wsparciu sióstr artysta opowiedział naszej reporterce.

Tomasz Ciachorowski o hejcie w dzieciństwie

Niedawno Tomasz Ciachorowski zamieścił na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa, pod którym dodał poruszający wpis. Przyznał się w nim do tego, że jako nastolatek był szykanowany przez rówieśników. Okazało się, że hejt, który go dotknął w tamtym okresie, wpłynął na jego problemy z samooceną i brakiem pewności siebie.

- Kujon w kardiganie, okularki w grubych oprawkach i z grubymi szkłami. (...) Nie przysparzało mi to sympatii wśród kolegów. Pamiętam, że miałem też długie włosy, dość wysoki, jak na swój wiek głos i te przezwiska czy szykany były na porządku dziennym. Okres dojrzewania był dla mnie trudny - przyznał Tomasz Ciachorowski. Jak dodał, zaakceptował siebie dopiero po ukończeniu 30. roku życia.

- Zacząłem się w końcu dobrze czuć we własnej skórze, pogodziłem się z pewnymi faktami, które mnie dotyczą i potrafiłem się w końcu sobą zaopiekować - wyjawił aktor. Cieszy się z tej przemiany, ponieważ niska samoocena przeszkadzała mu, kiedy stawiał pierwsze kroki na scenie.

Tomasz Ciachorowski - kim są siostry aktora?

Największym wsparciem dla Tomka były od zawsze jego trzy siostry. Rodzeństwo wychowało się na 47 m kw.

- Było nas dużo, było gwarno i ciasno (...). Mieliśmy w zasadzie biurko przy biurku - wspominała starsza siostra aktora, Anna Cybulska, a młodsza, Beata Wesołowska dodała: - Moje biureczko z dużego pokoju było wynoszone na balkon, kiedy przychodzili goście. Tomek spał na półkotapczanie, który trzeba było składać, żeby dostać się do szafy.

Rodzeństwo zgodnie przyznało, że dzięki takim warunkom bardzo się do siebie zbliżyło i do tej pory relacje między nimi są niezwykle zażyłe. Aktor uważa, że wychowywanie się z siostrami miało jeszcze jedną zaletę - od zawsze doskonale dogaduje się z kobietami.

- Doskonale je rozumiem - stwierdził.

Okazało się, że Tomasz Ciachorowski z wykształcenia jest inżynierem. Informację o tym, jakie studia ukończył, znajdziecie w naszym materiale.

>>> Zobacz także:

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o złamanym sercu i dążeniu do celu. "Walczę do końca o wszystko i wszystkich"

Joanna Racewicz uczciła 11. rocznicę śmierci swojego męża i zaapelowała: "Oszczędźcie Janosika"

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina przeprowadzkę żony. Agnieszka: "Byłeś dosłownie przerażony"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Iza Dorf

Reporter: A. Rogowska-Lichnerowicz

Pozostałe wiadomości