Tomasz Ciachorowski

  Tomasz Ciachorowski

  Tegoroczne studniówki, ze względu na trwającą pandemię, nie mogą się odbyć. To pierwsza od 1982 roku taka sytuacja. Jest smutek, ale jest też nadzieja na lepszy czas. Jaki pomysł mają maturzyści? Sprawdził to Filip Chajzer. A w studiu Dzień Dobry TVN o swoich wspomnieniach z balu maturalnego opowiedzieli: Joanna Kurowska, Tomasz Ciachorowski i Marcin Wyrostek.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Conrado Moreno, Martę Wierzbicką, Katarzynę Kołeczek oraz Tomasza Ciachorowskiego, którzy opowiedzieli nam o pluszakach swojego dzieciństwa. Co więcej, przynieśli je ze sobą :) Czy ukochane pluszaki są z nimi do tej pory? Czy traktują je jak amulety?

  Tomasz Ciachorowski pochodzi z Trójmiasta. Ma trzy siostry: Kamilę, Anię i Beatę. Spotkaliśmy się z nimi na osiedlu, na którym się wychowali. Jak rodzeństwo wspomina lata dzieciństwa? Jak Tomek odnalazł się w tym babski świecie? W studiu Dzień Dobry TVN Tomek, Kamila, Ania i Beata opowiedzieli, jak teraz lubią spędzać czas. Czy wciąż trzymają sztamę?

  Internet pełny jest filmików, na których osoby odpytywane z wiedzy elementarnej, nie są sobie w stanie poradzić z odpowiedzią. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Adama Drzewickiego, autora i pomysłodawcę projektu „Matura to bzdura” w ramach którego, od lat obnaża poziom szkolnej wiedzy w naszym społeczeństwie, aktor Tomasz Ciachorowski i stand-uper Łukasz "Lotek" Lodkowski. Co dała im szkoła? Jak wspominają swoją edukację i co pamiętają do dziś?

  Zdaniem Łukasza Radwana najsłynniejszym obrazem na świecie jest portret - portret Mona Lisy. Nie wiadomo, co Gioconda myślała na temat swoje wizerunku przedstawionego na obrazie przez Leonarda da Vinci, wiadomo jednak, co sądzą artyści sportretowani przez Iwonę Golor. Malarkę odwiedził Łukasz Radwan. Zobaczcie, kogo sportretowała...

  Karolina Ferenstein-Kraśko dzieciństwo spędziła na Mazurach, w Gałkowie. Teraz też spędza tam dużo czasu. Co - według niej - jest wyjątkowego w tym miejscu? Skąd w jej rodzinie wzięło się zamiłowanie do koni i jeździectwa? Żałuje udziału w programie Agent-Gwiazdy? Żonę Piotra Kraśki odwiedził reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Karolina pokazali mu okolice Gałkowa i miejsce, w którym lubi kontemplować.

  Pan Mirosław jest gitarzystą. Niestety z powodu utraty wzroku przestał grać. Ile przeszedł już operacji? Czy jest szansa, że odzyska wzrok? Pana Mirosława odwiedził ambasador Szlachetnej Paczki Tomasz Ciachorowski. Jaki prezent przyniósł muzykowi? Czy aktorowi udało się namówić Pana Mirosława do zagrania na gitarze?

  Śledziona uchodzi za organ, który nie jest nam potrzebny. Okazuje się, że jest jednak bardzo ważna, ponieważ odpowiada za oczyszczanie krwi ze starzejących się jej elementów. Jakie narządy przejmują funkcję śledziony, kiedy ta zostanie usunięta? Jak to się dzieje, że niektóre osoby mają dwie śledziony? O tym w Dzień Dobry TVN mówił internista, kardiolog Piotr Gryglas. Do studia zaprosiliśmy również aktora Tomasza Ciachorowskiego, któremu usunięto śledzionę. Czy po operacji musiał zmienić swój styl życia?

  Tomasz Ciachorowski to uczestnik trzeciej edycji "Agent-Gwiazdy". Aktor w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznał, że nie wstydzi się swoich łez, które wylał na planie programu. Co w czasie realizacji zdjęć było dla Tomka najtrudniejsze? Z kim się zaprzyjaźnił? I czy był dobrym graczem?

  Widzowie programu "Agent- Gwiazdy" oraz internauci zwrócili uwagę na wysportowaną sylwetkę Tomasza Ciachorowskiego. Z aktorem na siłowni spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Co dają mu treningi na siłowni? I czy wiedzieliście, że Tomasz poza szkołą aktorką, ukończył również Politechnikę Gdańską? Jaki jest jego drugi wyuczony zawód?

  Dzisiaj o 21.30 na antenie TVN zobaczycie pierwszy odcinek trzeciej edycji programu Agent - Gwiazdy. Gra zacznie się w Hongkongu, a potem przeniesie się na Bali. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy uczestników tej edycji, aby zapytać, dlaczego wzięli udział w programie, czy było warto i jak wspominają pobyt w Azji. Na naszych kanapach usiedli Wiktor Borsuk, Piotr Świerczewski, Maciej Jan Myszkowski, Karolina Ferenstein-Kraśko, Julia Wróblewska, Tomasz Ciachorowski, Anna Lucińska, Jan Kuroń, Beniamin Andrzejewski i Anna Skura.

  Już 21 lutego na antenie TVN zobaczymy pierwszy odcinek nowej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Akcja trzeciego sezonu rozgrywa się w Azji. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy troje uczestników: Karolinę Ferenstein-Kraśko, Ilonę Ostrowską i Tomasza Ciachorowskiego. Czy po zakończeniu zdjęć kontynuują znajomości z programu? Czy na planie ulegali emocjom? Co podczas realizacji programu było dla nich najtrudniejsze?

  Wiosną na antenie TVN zobaczymy nową edycję programu "Agent - Gwiazdy". Jednym z uczestników jest aktor Tomasz Ciachorowski. Jak wspomina udział w programie? Jak układały mu się relacje z innymi uczestnikami? Z aktorem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na premierze teledysku do najnowszej piosenki Leszka Stanka "In blue" pojawili się miedzy innymi: Małgorzata Rozenek-Majdan, Michał Piróg, Antek Smykiewicz, Hanna Lis, Łukasz Jemioł i Tomasz Ciachowski. Za co cenią piosenkarza? I jak tego wieczoru czuł się sam gwiazdor?

  Czas panowania Rafała Jonkisza dobiegł końca. Nowym Misterem Polski 2016 został łodzianin Jan Dratwicki. Jak planuje wykorzystać swoja popularność? Na galę finałową wysłaliśmy dziennikarza Dzień Dobry TVN Mateusza Hładkiego.

  Schudnę, będę się zdrowo odżywiać, zmienię pracę, będę regularnie ćwiczyć, przeczytam chociaż jedną książkę w miesiącu, nauczę się języka obcego. Lista rzeczy do zrobienia bywa długa, a dotarcie na własny Mount Everest bywa mozolne, a czasem niemożliwe. Jak osiągnąć wyznaczony cel? W studiu Dzień Dobry TVN byli: Tomek Ciachorowski i Agnieszka Wielgosz. Towarzyszył im psycholog Piotr Mosak. O czym marzą nasi goście?

  Według brytyjskich badań już 6-latki chcą być seksowne, 9-latkowie szczupli, a 50% nastolatków myśli o diecie. Czy źródeł kompleksów należy szukać w dzieciństwie? Jakie mają lub mieli kompleksy nasi goście - Małgorzata Walewska i Tomasz Ciachorowski? Czy dotyczyły, lub dotyczą, wyglądu, a może czegoś zupełnie innego? Naszym gościom towarzyszyła Ewa Żeromska, psychoterapeutka.

  Ania Koryto, uczestniczka 3. edycji programu "Top model", usunęła bliznę z twarzy. Oddała się w ręce chirurga plastycznego doktora Marka Szczyta. Jak teraz wygląda i jak się czuje? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Maja Bohosiewicz i Tomasz Ciachorowski wybrali się w podróż po Pustyni Zachodniej w Egipcie. W pięć dni pokonali 1500 kilometrów, poznając uroki nomadzkiego stylu życia. Zobaczcie jak sobie poradzili!