Gwiazdy

Sylwia Przybysz urodziła drugie dziecko. Jan Dąbrowski pokazał zdjęcie z porodówki: "Mamy to!"

Gwiazdy

Sylwia Przybysz

Jedna z najpopularniejszych par polskiego internetu właśnie przywitała na świecie swoje drugie dziecko. W nocy z niedzieli na poniedziałek urodziła się druga córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego. Dumny tata radosną nowinę przekazał za pośrednictwem Instagrama.

Drugie dziecko Przybysz i Dąbrowskiego

Trzeba przyznać, że informacja o tym, że Sylwia jest w drugiej ciąży wywołała niemałe zamieszanie w sieci. Zaledwie rok temu na świat przyszła ich pierwsza córka, Pola. Jak przyznała Sylwia poród nie należał do najłatwiejszych. Ze względu na przedwczesne odpływanie wód płodowych Youtuberka 24 godziny przed porodem trafiła do szpitala.

Powikłania jednak nie zniechęciły pary do starań o kolejne maleństwo. Jakiś czas temu para ogłosiła, że spodziewają się drugiego dziecka - posypały się gratulacje, ale fani nie kryli też zaskoczenia: "Będzie następne dziecko????", "Znowu jesteś w ciąży?"

Płeć dziecka zdradzili w wyjątkowy sposób. Jakiś czas temu na kanale Sylwii Przybysz pojawił się film, w którym para ujawnia płeć drugiej pociechy… testując muffiny. Różowy krem we wnętrzu nie pozostawił złudzeń - to córka. Podobny film pojawił się także u Jana Dąbrowskiego, który dla odmiany przebijał balon z konfetti w środku.

- Wiecie co to znaczy? Że na chłopca jeszcze poczekamy, ale co się odwlecze to nie uciecze - skomentował dumny tata, kiedy zobaczył różowy kolor.

Sylwia Przybysz urodziła drugie dziecko

Nadszedł długo wyczekiwany moment. Na świat przyszło drugie dziecko Sylwii i Jana. Szczęśliwy tata podzielił się nawiną za pośrednictwem Instagrama. Na Stories zamieścił zdjęcie ze szpitala. Na którym ubrany w odzież ochronną radośnie pokazuje znak "V". Choć jego usta przysłania maseczka, to z oczu można wyczytać uśmiech. Jan Dąbrowski zdradził, że dziecko urodziło się 22 marca o godz. 1:23. Zdjęcie opatrzył wpisem: "Mamy to".

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o dużej rodzinie

W jednym z wywiadów para przyznała, że chcą mieć dużą rodzinę. Jan Dąbrowski zdradził nawet, że marzył o 12 (!) dzieci, jednak narodziny starszej córki zweryfikowały te plany.

- Urodziła się Polcia i zauważyłem, że to nie jest takie proste (…) wychować dziecko, więc prawdopodobnie nie będzie to dwunastka, ale myślę, że podziałam - stwierdził. Sylwia Przybysz wyznała natomiast, że zdaje sobie sprawę, jakim szczęściem jest możliwość posiadania potomstwa.

- Nie wszyscy mają takie szczęście, że mogą mieć dzidziusia. Jestem wdzięczna, że my możemy i na pewno będziemy korzystać z tej możliwości, ile się da - powiedziała.

Zobacz też:

"Ładna buzia potrafi śpiewać, grać, malować i prowadzić biznes". Michele Morrone w szczerym wywiadzie o swojej twórczości

Piotr Rubik o udziale w "Power Couple": "Zaskoczyło mnie, że moja żona jest taką wojowniczką"

Zwyciężczyni "Top Model" o swoich kompleksach: "W moich oczach byłam największa ze wszystkich uczestniczek"

Zobacz wideo:

Jan Dąbrowski: Ślub już zaplanowany. Mamy góralskie korzenie, chcielibyśmy zrobić to tradycyjnie

Autor: Katarzyna Lackowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości