Gwiazdy

Sylwia Gliwa opala się topless na Korsyce. "W cudownym towarzystwie, w pięknym miejscu. Czego chcieć więcej"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Sylwia Gliwa, aktorka znana z roli w serialu "Na Wspólnej", wybrała się na długo wyczekiwane wakacje. Błogi wypoczynek na plaży we Francji umilała jej lektura książki, o czym poinformowała fanów na Instagramie. Uwagę obserwatorów zwróciło jednak coś innego. Gwiazda odważnie zapozowała topless.

Sezon urlopowy trwa w najlepsze, dlatego na Instagramie nie brakuje zdjęć i relacji, pokazujących jak spędzają wakacje gwiazdy. Wśród nich znalazła się fotka Sylwii Gliwy, która wywołała niemałe zamieszanie wśród internautów i zapewniła im sporo emocji.

Sylwia Gliwa opala się bez biustonosza

Aktorka z "Na Wspólnej" nie stroni od mediów społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwuje ponad 20 tysięcy fanów, a ich liczba z każdym dniem rośnie. Gwiazda chętnie dzieli się faktami ze swojego życia, często porusza ważne tematy, ale zdarza jej się także zaskakiwać fanów. Tym razem podzieliła się z nimi zdjęciami z wakacji, na których pozuje bez stanika.

Sylwia Gliwa topless na wakacjach we Francji

Od kilku dni możemy obserwować wakacyjną relację aktorki, która aktywnie spędza czas na Korsyce. Nie zabrakło wizyt w muzeach i spacerów, ale gwiazda znalazła również chwile na błogie lenistwo. Leżenie na plaży umilała jej lektura ulubionej książki i kojący szum morza.

Zasłużony, wyczekany odpoczynek w cudownym towarzystwie, w pięknym miejscu. Czego chcieć więcej. Szum fal, morza brzeg, uśmiech dzieci. Czytanie na plaży bardzo mnie odpręża

- napisała pod zdjęciem, które opublikowała na Instagramie. Uwagę fanów zwróciło jednak coś innego. Aktorka zapozowała bez stanika, odsłaniając znaczną część nagiego, opalonego ciała. Pod postem pojawiły się pełne uznania komentarze. -"Wspaniały widok. Chciałbym z Panią poczytać", "Piękna", "Swoboda, relaks, wypoczynek", "Mega" - pisali obserwatorzy. -"Dlaczego nie na plecach?" - zapytał przekornie jeden z fanów.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Sylwia Gliwa w kuchni Roberta Sowy

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości