Gwiazdy

Dorota ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zabrała głos w sprawie rozstania z mężem. Czy żałuje?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Dorota ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Małżeństwo Doroty i Piotra budziło wiele emocji. Ostatecznie para postanowiła zakończyć swój związek. Teraz uczestniczka przerwała milczenie. - Zrozumiałam, że chcę odpuścić - czytamy w jej najnowszym poście.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - finał

Za nami finał siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ku zaskoczeniu wielu widzów żadna z par nie zdecydowała się kontynuować swojej miłosnej przygody. Teraz udział w programie skomentowała Dorota, która była w związku z Piotrem. Od początku ich małżeństwo budziło wiele kontrowersji. Nie obyło się bez kłótni, wybuchów złości i nieporozumień. Czy uczestniczka żałuje, że wzięła udział w eksperymencie?

Zobacz wideo: "Ślub od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Dorota o programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Dorota rozpoczęła swój wpis od słów, że chciała wytłumaczyć kilka rzeczy. Jednak zdecydowała się, że odpuści i nie będzie rozgrzebywała spraw.

-  Planowałam napisać post, w którym tłumaczę Wam, jak pewne rzeczy wyglądają z mojego punktu widzenia. Dziś w nocy zrozumiałam, że chcę odpuścić, bo to czasem najlepsze, co można dla siebie zrobić. Idąc do programu nie zakładałam w żadnym momencie, że to małżeństwo się nie uda. Z tego powodu bardzo trudno było przyznać się przed sobą, że nie wychodzi - zaznaczyła.

Dorota zabrała głos w sprawie rozstania z Piotrem

W dalszej części podkreśliła, że decyzja o definitywnym rozstaniu z mężem, którą podjęli w grudniu, była dla nich najlepszą z możliwych. - Nie traktuję tego, jak porażkę, ale jak doświadczenie, które mnie rozwinęło. Nie tę, którą poznaliście w programie, ale tę, którą jestem w rzeczywistości. Dziękuję za każde miłe słowo, czułam bardzo mocno to, jak mnie wspieracie, bo hejt, jaki dotyka mnie, Piotra, czy innych uczestników jest czymś, na co żadne z nas nie zasłużyło. Mam upragnioną skarpetkę. Jestem już wolnym skrzatem! - zakończyła.

Wpisowi towarzyszy subtelna fotografia uczestniczki siódmej edycji. W komentarzach posypało się wiele ciepłych słów. "Piękne zdjęcie. Trzymam kciuki, by twoja dalsza droga ułożyła się tak, jak sobie tego życzysz", "Dorotko, szczęścia dla Ciebie!", "Nie ma się co tłumaczyć. To najlepsze, co może być", "Dużo miłości i radości" - czytamy.

Zobacz wideo: Czy Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazła miłość?

Czy Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazła miłość?
Czy Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazła miłość? Julia wystąpiła w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia",ale nie znalazła tam swojej miłości. Jak potoczyły się jej losy poza programem?

Dorota otrzymała też wsparcie od Anity Szydłowskiej, uczestniczki trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

- Dałaś się poznać jako niezwykle wrażliwa osoba z bogatym światem wewnętrznym. No i te zwierzaki. Trzymam kciuki, abyś była szczęśliwa. Wspaniałe, że potrafisz znaleźć spokój i jeżeli tego nie czujesz to nie odnosić się do tego wszystkiego wokół. Dałaś sobie szansę, ale widocznie miłość czeka jeszcze na odpowiedni moment i znajdzie Cię na pewno - napisała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości