Gwiazdy

Kate Moss zeznawała w sprawie Depp vs Heard. Ujawniła szczegóły dotyczące związku z aktorem

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
para w 1995 roku

Johnny Depp i Kate Moss tworzyli w latach 90. jedną z najpopularniejszych i najpiękniejszych par światowego show-biznesu. Mimo rozstania, mają poprawne relacje. Modelka zgodziła się nawet zeznawać w procesie, który aktor wytoczył Amber Heard. Co ujawniła?

Związek Kate Moss i Johnny'ego Deppa

Kate Moss poznała Johnny'ego Deppa w 1994 roku w Nowym Jorku w popularnym barze Café Tabac. Ona była wtedy modelką na początku swojej kariery, on - już doświadczonym i poważanym aktorem. Byli ze sobą przez kolejne 4 lata i w tym czasie stali się jedną z najpopularniejszych par lat 90. Do dziś ich fotografie z tego czasu zdobywają w mediach społecznościowych tysiące polubień i komentarzy.

- Kiedy pierwszy raz pojechałam do domu Johnny'ego Deppa w Los Angeles, zdałam sobie sprawę, w co się pakuję. Wiedziałam, że jest sławny, ale tak naprawdę nie miałam pojęcia, z czym to się wiąże. (...) Miałam szczęście, że byłam z Johnnym Deppem. Nauczył mnie dużo o sławie. Doradził mi: "Nigdy nie narzekaj, nigdy nie wyjaśniaj". Dlatego nie używam Twittera i tym podobnych rzeczy. Nie chcę, aby ludzie cały czas wiedzieli, co jest prawdą. To utrzymuje tajemnicę - mówiła Kate Moss w 2012 roku w wywiadzie dla magazynu "Vanity Fair".

Kate Moss o przemocy Johnny'ego Deppa

Choć Kate Moss i Johnny Depp rozstali się w zgodzie w 1998 roku, do dziś utrzymują ze sobą poprawne relacje. O ich związku cały czas krąży jednak wiele plotek, a jedną z nich postanowiła wykorzystać Amber Heard w trakcie procesu o zniesławienie, wytoczonego z powództwa Deppa.

W trakcie jednej z rozpraw aktorka powiedziała, że słyszała o incydencie sprzed lat, podczas którego Kate Moss spadła ze schodów. Odpowiedzialny miał być za to (będący z nią wówczas w związku) Johnny Depp.

Prawnicy aktora postanowili skonfrontować domniemania Amber Heard z faktami. Tym samym poproszono Kate Moss o udział w głośnym procesie. Modelka zeznawała 25 maja, jednak nie pojawiła się w sądzie osobiście, a połączyła się online. Jej wystąpienie trwało zaledwie 3 minuty. Gwiazda zeznała pod przysięgą, że plotka jest nieprawdziwa. Opisała, że w dniu zdarzenia na schodach przebywali na Jamajce. Trwała burza, kiedy zraniła się w plecy.

- Wychodziliśmy z pokoju, a Johnny wyszedł z pokoju wcześniej niż ja. Była burza, a kiedy wyszłam z pokoju, zsunęłam się po schodach i zraniłam się w plecy. Krzyczałam, ponieważ nie wiedziałam, co mi się przydarzyło. Cierpiałam, a on przybiegł, żeby mi pomóc. Zaniósł mnie do pokoju i uzyskał pomoc medyczną - opisała Kate Moss podczas rozprawy.

Adwokat Deppa zapytał także Kate Moss, czy Depp kiedykolwiek zepchnął ją ze schodów w trakcie ich związku. Modelka odpowiedziała: "Nie. Nigdy mnie nie popychał, nie kopał ani nie zrzucał ze schodów".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Kevin.Mazur/Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości