Kate Moss

  Kate Moss

  Johnny Depp i Kate Moss tworzyli w latach 90. jedną z najpopularniejszych par światowego show biznesu. Mimo rozstania, mają dobre relacje. Modelka zgodziła się nawet zeznawać w procesie, który aktor wytoczył Amber Heard.

  Met Gala 2022 już za nami. Tym razem największe święto mody w roku odbyło się pod hasłem "W Ameryce: Antologie mody" i skupiało się na modzie z dawnych lat. Kto sprostał filmowo-modowej opowieści o "Bitwie o Wersal"? Ocenia ekspertka modowa serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba.

  Kate Moss przeżyła wiele etapów swojej kariery - od najpopularniejszej modelki wszech czasów do upadku i przezwiska "kokainowa Kate". Mimo wszystko wyszła na prostą i dziś prowadzi spokojne życie. Jak jej się to udało? Wyjaśnia redaktor mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba.

  Naomi Campbell, Kate Moss czy Gigi Hadid to prawdziwe ikony modelingu. Choć ich nazwiska znane są na całym świecie, niewiele osób wie, w jaki sposób zaczęły swoje spektakularne kariery. Sprawdźcie w naszym zestawieniu, kto je odkrył.

  Lato w pełni. Z wakacyjnej aury postanowiła skorzystać Kate Moss. Supermodelka wybrała się na Ibizę, gdzie czekali na nią fotoreporterzy. Zobaczcie sami.

  Mało kto wie, że Bryan Adams zajmuje się fotografią. Robił zdjęcia m.in.: Mickowi Jaggerowi, Kate Moss i Amy Winehouse. Nie ogranicza się jednak do gwiazd. Bohaterami jego zdjęć byli również okaleczeni ludzie, którzy powrócili z wojen. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka spotkała się z artystą, by porozmawiać właśnie o pasji fotografowania. Jakie historie kryją się za zdjęciami, które zrobił?

  Co to znaczy mieć swój styl? Jaki styl ma Johnny Deepa, Kate Moss i Vicotria Beckham? Maja Sablewska, która wkrótce poprowadzi własny cykl na antenie TVN Style, oceniła ich styl w Dzień Dobry TVN.

  Mężczyźni wolą kobiety w typie Kim Kardashian niż te w typie Kate Moss. Dlaczego zatem media oraz projektanci mody lansują wychudzone i androgeniczne wieszaki, choć powoli taki kanon piękna przechodzi do lamusa - modelkami zostają kobiety puszyste oraz kobiety z widoczną niepełnosprawnością. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: modelka Iga Wyrwał, choreograf Agustin Egurrola oraz psycholog Maria Rotkiel.