skandal

  skandal

  Brytyjska rodzina królewska jest podziwiana przez wielu ludzi na całym świecie. Słyną ze wspierania rozlicznych akcji charytatywnych, prowadzą fundacje i często biorą udział w wydarzeniach, które mają promować wzajemną pomoc. Niestety, w kontrze do tych aktywności stoją skandale, które cieniem kładą się na historii Windsorów.

  Britney Spears nie schodzi z nagłówków prasy na całym świecie. Wszystko przez proces sądowy, w którym walczy o swoją wolność z własnym ojcem, który sprawuje nad nią kuratelę. Sprawa zaogniła się do tego stopnia, że piosenkarka zdecydowała się przejść na emeryturę, o czym powiadomił jej manager, który sam postanowił odejść z jej teamu.

  W grudniu 2020 roku Peter Nygård, magnat branży odzieżowej, został oskarżony i postawiony przed sądem za przestępstwa seksualne oraz handel żywym towarem. Pozew zbiorowy złożyło ponad 80 kobiet. Kim tak naprawdę był "król mody"? Odpowiedzi na to pytanie poszukali twórcy "Afery seksualne króla mody" - czteroodcinkowego serialu dokumentalnego discovery+ Originals, który od 22 marca można oglądać w Playerze.

  Zespół Girls on Fire tworzą Joanna Cholewa, Marta Dzwonkowska i Monika Wiśniowska-Basel. Na scenie Dzień Dobry TVN trio wykonało utwór "Siła kobiet", który przez wielu uznany został za skandaliczny.

  Podczas tegorocznego festiwalu w Opolu Edyta Górniak spoliczkowała Donatana po tym, jak poczuła, że jego ręka powędrowała zbyt nisko. Czy producent przeprosił ją za swoje zachowanie? Z wokalistką rozmawiał Mateusz Hładki. Reporter Dzień Dobry TVN zapytał również, gdzie Edyta będzie koncertowała w najbliższym czasie.

  Dziś wybory prezydenckie we Francji. W Paryżu jest nasz prowadzący - Piotr Kraśko, a w studiu Dzień Dobry TVN, o specyfice francuskiego życia politycznego i obyczajowego rozmawialiśmy z Manuelą Gretkowską i Piotrem Kieżunem. Dlaczego Francuzi są w stanie więcej wybaczyć swoim politykom?

  Burmistrz Mikołowa na Śląsku zakochał się w swojej asystentce i postanowił podzielić się informacją o swoim szczęściu z wyborcami oraz własną żoną. To genialny ruch, czy polityczny strzał w kolano? Czy w życiu polityka jest miejsce na prywatę? Prof. Robert Maliszewski, specjalista w dziedzinie marketingu politycznego, twierdzi, że podczas wyborów nie kieruje nami treść programu polityka, a jego osobowość i wizerunek. W Dzień Dobry TVN była posłanka Renata Beger oraz była Minister Pracy i Polityki Społecznej Anna Kalata powiedziały o rozdzielaniu życia politycznego i intymnego w praktyce.

  Dlaczego tak duży odsetek biegaczy narciarskich choruje na astmę? Jak wygląda nadzór nad środkami farmaceutycznymi, których mogą używać sportowcy? Jakie sankcje mogą spotkać, przyłapaną na dopingu, norweską biegaczkę? O środkach wspomagających w sporcie rozmawialiśmy z dr. Stanisławem Szymanikiem - szefem komisji medycznej PZN.

  Informacje dotyczące problemów ludzi znanych cieszą się ogromną popularnością. Ostatnio wszyscy mogliśmy usłyszeć o problemach Ryszarda Rynkowskiego, wcześniej cała Polska pasjonowała się wydarzeniami z udziałem Daniela Olbrychskiego, Borysa Szyca czy Dariusza Krupy. Na pytanie, dlaczego te informacją są tak bardzo pożądane odpowiedzieli chińscy naukowcy, którzy ustalili, że osoby zapoznające się z treściami dotyczącymi problemów gwiazd odczuwają bardzo dużą satysfakcję porównywalną z wygraną na loterii. O komentarz do tych badań poprosiliśmy Tatianę Mindewicz-Puacz i Katarzynę Montgomery.

  Bankructwa gwiazd mają dużo bardziej spektakularny przebieg niż problemy finansowe zwykłych ludzi. Jak przepuścić kilkaset milionów dolarów w parę dni? To pytanie do Nicolasa Cage'a. Między innymi o jego finansowym fiasko porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Barbarą Pasek i Anną Wendzikowską.

  Jakiś czas temu Radek Pestka zaliczył wpadkę, zamieszczając w internecie zdjęcie, na którym widać było jego przyrodzenie. Czy po tym skandalu przygotował z managerem "PR kryzysowy"? Jak wpadka wpłynęła na niego i jego pracę? Czy znowu jest aktywny w sieci? Ze zwycięzcą "Top Model" rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Nominacje do Oscarów nie wyglądają kolorowo Po ogłoszeniu tegorocznych nominacji do Oscarów wybuchł skandal. Okazało się, że już drugi raz z rzędu Amerykańska Akademia Filmowa wytypowała wyłącznie białoskórych aktorów. Media i niektórzy czarnoskórzy aktorzy zarzucili głosującym rasizm i dyskryminację. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy polskiego aktora i reżysera, mieszkającego w Stanach Zjednoczonych Omara Sangare. Rozmawiała z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Był bliskim współpracownikiem Jarosława Kaczyńskiego i rzecznikiem Prawa i Sprawiedliwości. Kariera polityczna stała przed nim otworem. Jednak drzwi do niej zamknęły się z wielkim hukiem, kiedy na jaw wyszły okoliczności jego podróży do Madrytu. Odszedł z polityki w atmosferze skandalu. Zobaczcie, czym dzisiaj zajmuje się Adam Hofman. Gość Dzień Dobry TVN skomentował również obecną politykę PiS-u.

  Całą Polskę obiegła ostatnio informacja o polskim małżeństwie deportowanym z Turcji po wydarzeniach jakie miały miejsce w jednym z tureckich kurortów. O tym, jakimi turystami są Polacy, czy podobne sytuacje z udziałem naszych rodaków zdarzają się częściej i czy, na przestrzeni lat, widoczne są jakieś zmiany w zachowaniu turystów z Polski, rozmawialiśmy z Jolantą Kossowską, pilotem wycieczek oraz Anną Kłossowską, pilotem wycieczek, podróżniczką i autorką przewodników.

  Maja Nizio twierdzi, że po wygraniu konkursu dostała dwuznaczną propozycję wyjazdu za granicę. Dziewczyna z oferty nie skorzystała. Kogo poinformowała o zajściu? Dlaczego czekała aż do wygaśnięcia kontraktu, żeby nagłośnić sprawę? Organizator z kolei oskarża Maję o próbę wyłudzenia pieniędzy. Jaki będzie ciąg dalszy sprawy?

  Podczas ostatniego, modowego eventu pisarz i bloger Michał Witkowski pojawił się w czapce oznaczonej symbolem SS. Jak zareagowano na tę prowakację? Jak tłumaczy się bohater tego zamieszania? O komentarz w Dzień Dobry TVN poprsiliśmy Agnieszkę Jastrzębską.

  Nieistniejąca już francuska firma Poly Implant Prothese (PIP) produkowała wadliwe implanty piersi. Zanim sprawa wyszła na jaw, skorzystało z nich ponad 400 tys. kobiet na całym świecie. Obecnie we Francji toczy się proces karny. Jakie wady miały implanty? Ile implantów trafiło do Polski? Ile Polek bierze udział w postępowaniu? W Dzień Dobry TVN gościliśmy mecenasa Michała Biedka, który reprezentuje Polki w tej sprawie. Nasze rodaczki wystąpiły z pozwem zbiorowym.

  Indila swoim debiutanckim albumem zawojowała świat! To francuska piosenkarka pochodzenia indyjsko-algiersko-kambodżańsko-egipskiego. Skąd wziął się jej pseudonim artystyczny? Czym dla niej jest muzyka? Kto miał na nią największy wpływ? Jak wyjaśnia to, że odniosła sukces w krajach, w których nie mówi się po francusku? Z Indilą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z wybitnym aktorem Marianem Opanią tuż przed próbą generalną do spektaklu "Tajemnica zaniechanych spodni" Bartka Konopki. Czy to prawda, że aktor z takim doświadczeniem scenicznym stresuje się przed spektaklem? Kim chciałby być Marian Opania, gdy mógł się urodzić po raz drugi? Czy czuje się wypalony? Czy zaprosi na premierę rodzinę? Dlaczego wahał się, czy przyjąć tę rolę?

  Pod czyją kołdrę chciałaby zajrzeć Anna Wendzikowska? Czy skandal wokół rozstania Kristen Stewart i Roberta Pattinsona, to tylko promocja ostatniego odcininka sagi "Zmierzch", który w kinach zobaczym już w listopadzie? Czy John Travolta miał romans z masażystą? które amerykańskie gwiazdy wielokrotnie trafiały do więzienia za jazdę pod wpływem alkoholu?