Gwiazdy

Jak Anna Kalczyńska spędza 26 maja? "Każdy dzień jest dniem matki i córki"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Anna Kalczyńska o Dniu Matki
Anna Kalczyńska o Dniu MatkiDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Dla Anny Kalczyńskiej 26 maja to wyjątkowa data, ponieważ świętuje ten dzień nie tylko z dziećmi, ale i swoją mamą. W jaki sposób? O tym dziennikarka opowiedziała na łamach serwisu dziendobry.tvn.pl. Pokazała także upominki, jakie dostaje od pociech.

Anna Kalczyńska o Dniu Matki

Prowadząca Dzień Dobry TVN wyznała, że święto matki, to niej od 12 lat wyjątkowy dzień. Od tego czasu sama spełnia się w roli rodzica. Wcześniej jednak ze swoim rodzeństwem co roku przygotowywała dla swojej mamy laurki z życzeniami. Dziś świętuje z nią nie tylko 26 maja.

- Mogę powiedzieć śmiało, że chyba nie mamy takiego jednego dnia, który poświęcamy na celebrację właśnie Dnia Mamy, ponieważ jesteśmy w tak bliskich kontaktach, że właściwie każdy dzień jest dniem matki i córki. Wiele razy z mamą sprawiamy sobie jakieś wspólne przyjemności. Chodzimy dużo do kina i teatru - wyznała Anna Kalczyńska dla dziendobry.tvn.pl.

Prezenty, jakie Anna Kalczyńska dostaje od dzieci

Anna Kalczyńska jest matką trójki dzieci, które urodziła rok po roku. W 2010 roku na świat przyszedł Jaś, w 2011 roku Hania, natomiast w 2012 - Krysia. Jak dziennikarka wyznała w jednym z wywiadów: "Na syna czekaliśmy ponad dwa lata. Już się bałam, że nigdy nie zostanę mamą". Choć z mężem miała trudne momenty, bo wychowywanie trójki pociech okazało się wyzwaniem, to mogła liczyć na pomoc ze strony babć i niani. Dziś cieszy się rodzicielstwem, a na dowód tego pokazała prezenty, które otrzymuje od swoich dzieci.

Redaktorka zaprezentowała m.in. posklejane serca w różnych kolorach, na których jej syn po francusku napisał, za co jest jej wdzięczny, świeczkę ozdobioną przez Jasia, która jeszcze nie została odpalona oraz duże kolorowe serce na sztaludze z napisem: "Kocham Cię mamo" w języku angielskim od Krysi.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości