Gwiazdy

Opublikowano najnowsze zdjęcie najmłodszego syna Michaela Jacksona. Jest podobny do sławnego ojca?

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Michael Jackson Sztuka kłamstwa. discovery+ Originals_Player

Choć Michael Jackson nie żyje już od blisko 13 lat, co jakiś czas pojawiają się kolejne informacje na temat jego życia. Wielkim zainteresowaniem cieszą się również jego dzieci. Niedawno paparazzi przyłapali na spacerze najmłodszego syna gwiazdora. Zobaczcie, jak wygląda Blanket Jackson.

Dzieci Michaela Jacksona

Michael Jackson bez wątpienia zrobił ogromną karierę, jednak zależało mu również na szczęściu w życiu prywatnym i założeniu rodziny. Pragnął mieć dzieci, co wykorzystała Deborah Jeanne Rowe. Kobieta podkochiwała się w piosenkarzu i kiedy poznała go w gabinecie, w którym był on leczony na bielactwo nawiązała z nim relację. Zaproponowała, że da mu potomstwo. Michael Joseph Jackson Jr. urodził się 13 lutego 1997 r., natomiast rok później, bo 3 kwietnia 1998 r., na świat przyszła córka gwiazdora, Paris Jackson. Później w wywiadzie kobieta wyznała, że została sztucznie zapłodniona i nigdy nie uprawiała seksu z Jacksonem.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

W późniejszym czasie Michael Jackson doczekał się jeszcze jednej pociechy. Prince Michael Jackson II, znany jako Blanket Jackson, przyszedł na świat 21 lutego 2002 r. Jego matka najprawdopodobniej nawet nie wiedziała, czyje dziecko nosi podczas ciąży. Po porodzie maluch został bowiem odebrany przez prawnika piosenkarza od surogatki i dostarczony do Neverlandu, czyli znanej posiadłości króla popu.

Jak wygląda Blanket Jackson?

Michael Jackson starał się chronić prywatność swoich dzieci. Jego pociechy rzadko opuszczały Neverland, a kiedy wychodziły na zewnątrz, były w maskach lub miały twarze przykryte chustkami. Stąd też wziął się pseudonim najmłodszego syna, czyli "Blanket" (z ang. "kocyk"). 

W 2002 r. doszło do słynnego skandalu, kiedy to gwiazdor wystawił za barierkę balkonu malucha, chwaląc się trzecim dzieckiem swoim fanom. Od tego momentu baczniej zaczęto przyglądać się zachowaniom Jacksona wobec dzieci.

- Kocham moje dzieci. (...) Trzymałem syna bardzo mocno. Dlaczego miałbym zrzucać dziecko z balkonu? To najgłupsza rzecz, jaką kiedykolwiek słyszałem - utrzymywał Michael Jackson w filmie "Living with Michael Jackson".

Dziś Blanket Jackson ma 20 lat. Unika rozgłosu i raczej nie pokazuje się publicznie. Niedawno został jednak przyłapany przez fotoreporterów, kiedy spacerował po jednej z kalifornijskich dzielnic. Miał na sobie t-shirt z kolorowym nadrukiem, krótkie spodenki i sportowe buty.

Zobaczcie na poniższe zdjęcie. Blanket przypomina wam Michaela Jacksona?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości