Jak Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik będą wyglądać za 30 lat? Te zdjęcia robią wrażenie

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik
Jak Ania i Andrzej będą wyglądać w roli dziadków?
Źródło: Dzień Dobry TVN
22 stycznia obchodzimy Dzień Dziadka. Z tej okazji w studiu Dzień Dobry TVN zaprezentowaliśmy wizualizację, jak nasi prowadzący będą wyglądać za kilkadziesiąt lat. Zobaczcie reakcję Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika.

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik jako dziadkowie

Obecnie istnieje nieograniczona ilość aplikacji i filtrów, które umożliwiają poprawę lub zmianę swojego wizerunku. Dzięki kilku ruchom można się wyszczuplić, zmienić uczesanie, kolor włosów czy nawet uśmiech. Bez problemu można się również postarzyć. Tę funkcję wykorzystali twórcy naszego programu. Dzięki jednej z aplikacji i zdjęciom Anny Kalczyńskiej oraz Andrzeja Sołtysika, mogliśmy zobaczyć, jak para prowadzących będzie wyglądała za kilkadziesiąt lat ze zmarszczkami i siwymi włosami.

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik jako dziadkowie
Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik jako dziadkowie
Źródło: Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska widząc zdjęcie Andrzeja Sołtysika porównała go do Anthony'ego Hopkinsa. On z kolei stwierdził, że gdyby w Polsce funkcjonowały tytuły królewskie, to prowadząca Dzień Dobry TVN mogłaby zostać uznana za księżną.

- Ciekawe, co na to moja mama. Często słyszę, że jestem do mamy podoba, ale mam wrażenie, że moja mama wygląda teraz lepiej - stwierdziła Anna Kalczyńska.

Jak narodził się Dzień Babci i Dzień Dziadka?

Mało osób wie, jak doszło do ustanowienia świąt starszych członków naszych rodzin. Okazuje się, że mają stosunkowo krótką historię. Po raz pierwszy o ustanowieniu Dnia Babci wspomniał w 1964 roku tygodnik "Kobieta i Życie". Rok później zaczęto go świętować 21 stycznia w Poznaniu. Choć początkowo obchodzony był tylko lokalnie, z biegiem czasu idea rozprzestrzeniała się na kolejne rejony Polski.

Dzień Dziadka stał się z kolei "pochodną" Dnia Babci. W latach 70. ogłoszono nawet konkurs dotyczący tego, kiedy Dzień Dziadka mógłby być obchodzony. Sporą popularność zdobył dzień 30 maja, jako rocznica urodzin Mieczysława Fogga. Data ta finalnie nie przypadła Polakom do gustu i święto ustanowiono bezpośrednio po Dniu Babci, czyli 22 stycznia.

Zobacz także:

podziel się:

Pozostałe wiadomości