Gwiazdy

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazuje brzuch miesiąc po porodzie. "Korci, żeby wciągać"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka kilka tygodni temu urodziła czwarte dziecko. Z okazji Dnia Matki aktorka opublikowała zdjęcie z odsłoniętym brzuchem i tym samym dała piękną lekcję samoakceptacji. Wspomniała o niedoskonałościach, które są naturalnym wynikiem ciąży i doceniła sprawczość własnego ciała. To ważny przekaz dla kobiet.

Anna Czartoryska-Niemczycka prezentuje brzuch po porodzie

Czwarte dziecko Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej przyszło na świat w połowie kwietnia. Aktorka pochwaliła się tym faktem za pośrednictwem Instagrama. Nie kryła wzruszenia, że tegoroczne święta wielkanocne mogła już spędzić w powiększonym gronie z nowym członkiem rodziny.

Kilka tygodni po porodzie aktorka poruszyła w mediach społecznościowych bardzo przyziemny, ale jak istotny i powszechny temat samoakceptacji. Gwiazda ma pełną świadomość, że jej ciało po kilku ciążach diametralnie zmieniło wygląd, a skóra na brzuchu straciła swoją sprężystość. Anna próbuje pogodzić się z tą sytuacją i namawia do tego inne kobiety.

Młoda mama dostrzegła, że panie są niezwykle krytyczne wobec siebie i nie doceniają sprawczości własnego organizmu. Radzi więc, by pozwoliły sobie na niedoskonałość i odpoczynek, na który w pełni zasługują.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Oj, korci, żeby się niecierpliwić; zastanawiać, czy wróci do tego, jak było; szczypać, wciągać, poganiać, mierzyć, porównywać się i wstydzić. Biorę głęboki wdech. Jak strasznie dużo wymagamy od naszych (i cudzych) ciał, które noszą, rodzą, karmią, nie dosypiają, a my pytamy o formę, nie o zdrowie, o brzuch, a nie o głowę. Wszystko w swoim czasie! Dbajmy o siebie, pamiętając o drodze, jaką przeszłyśmy i pozwólmy sobie czasem odpocząć - czytamy we wpisie Czartoryskiej-Niemczyckiej.

Anna Czartoryska-Niemczycka świętuje Dzień Matki

Dla Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej 26 maja ma szczególne znaczenie. Jako matka czworga dzieci celebruje ten dzień z ogromną radością i składa życzenia wszystkim innym rodzicielkom. Apeluje, by były dumne z tej niezwykłej roli, którą odgrywają.

- Kochane Mamy, życzę Wam, żebyście były docenione, zaopiekowane i otoczone miłością. Przez najbliższych, a przede wszystkim przez siebie same - napisała na Instagramie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości