Gwiazdy

Anna Czartoryska-Niemczycka napisała, jak dogadują się jej dzieci. "Nie do końca tak sobie to wyobrażałam"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

Anna Czartoryska-Niemczycka oczekuje narodzin czwartego dziecka. Jak wyznała, za każdym razem, gdy decydowała się na kolejną pociechę, myślała, że robi pozostałym maluchom wspaniały prezent. A jak wygląda rzeczywistość?

Anna Czartoryska-Niemczycka - macierzyństwo

Anna Czartoryska w kwietniu 2013 roku wyszła za mąż za Michała Niemczyckiego. Dziś są szczęśliwymi rodzicami trójki dzieci: Ksawerego, Janiny oraz Antoniego. Niedługo ich rodzina się powiększy, ponieważ oczekują na narodziny czwartej pociechy. Aktorka jest w zaawansowanej ciąży. Przez kilka miesięcy udało się jej utrzymać ten fakt w tajemnicy.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Anna pilnie strzeże swojej prywatności. Nie pokazuje twarzy synów i córki w mediach społecznościowych, ale za to chętnie dzieli się w mediach społecznościowych przemyśleniami na temat macierzyństwa. Tym razem opowiedziała o tym, jakie jej dzieci mają ze sobą relacje. I jak to zwykle w rodzeństwie bywa, maluchy nie zawsze się ze sobą zgadzają.

- Za każdym razem, gdy decydowałam się na rodzeństwo dla moich dzieci, wydawało mi się, że robię im najwspanialszy prezent. Oni jednak często zdają się tego zupełnie nie doceniać. Widziałam różne akcje między nimi, i muszę przyznać, że nie do końca tak sobie to wyobrażałam, chociaż sama mam młodszego brata. Są jednak takie cudowne dni, gdy dzieci wymyślają sobie nawzajem zabawy, częstują się ciasteczkiem, wspierają się i motywują. I to jest chyba największe szczęście, jakie może spotkać rodzica - napisała Anna.

Anna Czartoryska-Niemczycka o dzieciach

Post Czartoryskiej-Niemczyckiej wywołał duże zainteresowanie jej obserwatorów. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od rodziców, którzy mają podobne doświadczenia.

- "Rodzeństwo to prawdziwy dar", "Rodzeństwo to najwspanialszy skarb", "W rodzinie siła", "Ja też mam młodszego brata, w dzieciństwie były tzw. wojny, a teraz w dorosłym życiu wspieramy się bardzo", "Pani Aniu na pewno tych lepszych dni, gdy rodzeństwo się doskonale bawi w swoim towarzystwie, jest więcej" - czytamy opinie internautów. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości