Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska nago na ciążowym zdjęciu. Internautki: "Prawdziwa kobieta, prawdziwy post"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Ola Żebrowska

Aleksandra Żebrowska udowodniła, że akceptuje swoje ciało takim, jakie jest i się go nie wstydzi. Na Instagramie wstawiła odważne nagie zdjęcie, na którym widać, jak się zmieniało w czasie ciąży. W komentarzach zaroiło się od podziękowań.

Aleksandra Żebrowska nago w ciąży

Aleksandra Żebrowska zdradziła, jak wyglądało jej ciało, gdy była w ciąży. Nie po raz pierwszy pokazała, że ma cellulit i go akceptuje. Wstawiała już wcześniej zdjęcia, z których wynikało, że bardzo łatwo zmienić rzeczywistość i swój wygląd na Instagramie.

Teraz opublikowała fotografię, gdzie na jej udach wyraźnie widać cellulit. - Uda pod tapetę czy tapeta pod uda - zapytała w poście odnosząc się do wzoru na ścianach.

Odważne zdjęcie bardzo spodobało się jej obserwatorkom. Dziękowały Oli za to, że jest prawdziwa i dodaje siły i otuchy innym kobietom.

Aleksandra Żebrowska - życie prywatne i zawodowe

Aleksandra Żebrowska jest żoną aktora Michała Żebrowskiego. Pobrali się w 2009 roku w Tatrach. Mają trzech synów: Franciszka, Henryka i najmłodszego Feliksa, który przyszedł na świat latem 2020 roku. Żebrowska prowadzi własną firmę, a także działa na rzecz Teatru 6. Piętro, w którym dyrektorem jest jej mąż.

Para aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Za ich pomocą pokazują świat bez filtrów i chętnie udostępniają swoją codzienność bez koloryzowania.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Szaleństwo hormonów w ciąży

Szaleństwo hormonów w ciąży
Szaleństwo hormonów w ciąży Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości