nagie zdjęcia

  nagie zdjęcia

  Edyta Pazura udowodniła, że jest odważną kobietą. Żona aktora opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje topless. Wysmakowane zdjęcie rozgrzało internautów. "Cudny Anioł" - piszą zachwyceni fani.

  Joanna Moro w mediach społecznościowych dzieli się coraz bardziej śmiałymi fotografiami. Niedawno aktorka opublikowała zdjęcie bez retuszu, na którym naga pozuje na plaży. Mimo zabawnego opisu umieszczonego pod postem niektórym fanom zachowanie gwiazdy zdecydowanie się nie spodobało. Zobacz, co tak oburzyło internautów.

  Media społecznościowe pozwalają na szybką komunikację i wymianę zdjęć oraz filmów. Jednak te informacje trafiają nie tylko do naszych znajomych, ale często także do zupełnie obcych osób. Sexting, czyli przesyłanie sobie nagich fotografii lub filmików, nie jest zjawiskiem niszowym. O zagrożeniach, jakie stanowi dla młodych ludzi, mówili w naszym programie Martyna Różycka, ekspertka z Dyżurnet.pl oraz youtuber Daniel Rusin.

  Coraz więcej osób robi sobie półnagie lub nagie zdjęcia, aby potem przesyłać je swoim partnerom. Dlaczego to robią? Jakie związane są z tym zagrożenia? O sekstingu rozmawialiśmy z gośćmi Dzień Dobry TVN: seksuolog Izabelą Jąderek i socjolog dr Julitą Czarnecką.

  Zwycięzca Top Model Radek Pestka zaliczył niedawno wpadkę - opublikował w internecie zdjęcie swoich... genitaliów. W Dzień Dobry TVN - wraz z jedynym w Polsce certyfikowanym sex-coachem Martą Niedźwiecką - zastanawialiśmy się, gdzie jest granica dobrego smaku i, dlaczego ludzie wrzucają do sieci nagie zdjęcia.

  Pierwszy numer Playboya ukazał się w 1953 roku. Wywołał sensację, ponieważ - oprócz wywiadów - zawierał zmysłowe, nagie zdjęcia kobiet, w tym Marilyn Monroe. W takiej formie ukazywał się przez 62 lata. Ostatnio jednak gruchnęła wieść, że magazyn zamierza zrezygnować w publikacji rozbieranych sesji. Co na to nasi goście: dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, dziennikarz TVN Turbo Patryk Mikiciuk i dziennikarz radia ZET Damian Michałowski? Czy nagie kobiety znikną z polskiego wydania Playboya? Które z gwiazd wybiły się dzięki sesjom w Playboyu? Czy wśród polskich gwiazd i celebrytek były takie, które odmówiły magazynowi?

  Zawodnicy drużyny rugby z Londynu zrzucili ubrania i stanęli przed obiektywem aparatu. Ich nagie zdjęcia znalazły się w kalendarzu na 2015, który każdy może zakupić w Internecie. Nie zrobili tego jednak dla zabawy czy po to, by się promować! Pieniądze ze sprzedaży kalendarza pomogą ich sparaliżowanemu koledze. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki rozmawiał ze sportowcami. Ile kosztuje kalendarz i, ile udało im się już zebrać?