anna Czartoryska

  Aktorka mówi o samoakceptacji: "Korci, żeby wciągać".

  Anna Czartoryska-Niemczycka wraz z mężem wychowuje trójkę dzieci. Teraz do ich grona dołączył kolejny członek rodziny. Bryza ma 6 lat i wywołuje uśmiech na twarzy wszystkich domowników. Jak się u nich znalazła? O tym aktorka opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Kiedy idole z dzieciństwa tracą w naszych oczach i przestają być idolami? Jakie ryzyko niesie ze sobą spotkanie, oko w oko, ze swoim bohaterem? O tym, kto wyznaczał im drogę w młodości, opowiedzieli nam Anna Czartoryska, Michał Kempa i Mariusz Szczygieł: "Dzięki Korze poznałem różne obce słowa. Ona mnie nauczyła słowa metabolizm".

  -Nie mam co na siebie włożyć - to odwieczny dylemat większości kobiet. Czy problem ten dotyka także naszych gwiazd? Jakich odpowiedzi udzielały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej kobiety, a jakich mężczyźni? Kto zakłada na siebie to, co akurat leży na wierzchu? ;)

  Anna Czartoryska-Niemczycka, mimo coraz bardziej widocznej ciąży, nie zwalnia tempa. Ma kolejny plan - chciałaby... Zobaczcie o czym marzy aktorka.

  O rodzinnych sporach i o ciąży opowiedziała Anna Czartoryska dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Jak się czuje przyszła mama?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN połączyła się przez komunikator internetowy z trenerką wszystkich Polek Ewą Chodakowską, która sylwestra i Nowy Rok spędza w Grecji. Czy był ktoś, kto ją szczególnie wzruszył i zaskoczył w mijającym roku? Jak mąż trenerki fitness Ewy Chodakowskiej reaguje na ten ogromny sukces?

  W szkole, którą odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska, z powodu przyjazdu pewnego wyjątkowego gościa, na jeden dzień zawieszono zajęcia. Tym gościem była aktorka Anna Czartoryska-Niemczycka, która na co dzień pomaga uczniom tej szkoły. Jakie prezenty ofiarowała dzieciom?

  Anita Lipnicka wspomina także byłego menadżera. Anna Czartoryska szczerze o Piotrze Adamczyku. Czy życzy mu szczęścia z nową partnerką? O tym - dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dlaczego Anna Czartoryska i Julia Kamińska walczą ze sobą i depczą się przed kamerami Dzień Dobry TVN, czy rzeczywiście się nie lubią czy to jedynie "trening" na potrzeby musicalu Zorro? Zobaczcie czego dowiedziała się Kinga Burzyńska.

  W weekend w Dzień Dobry TVN Emmanuelle Seigner zdradzi, dlaczego nie może żyć w Los Angeles, jak przebiega współpraca z mężem oraz jaki jest Roman Polański. W sobotę, w programie: już wkrótce na rynku ukaże się jedna z najbardziej oczekiwanych książek tego roku - „Między nami” Małgorzaty Tusk. Tylko u nas żona premiera opowie o tym, dlaczego podjęła decyzję o napisaniu książki, a także pokaże swoje wyjątkowe miejsca w Trójmieście. Ponadto: Anna Czartoryska zdradzi, dlaczego mówi po holendersku oraz opowie, jak dostała rolę w norweskim serialu.

  Na scenie Dzień Dobry TVN William Malcolm wykonał utwór "Takes One To Know One". Podoba Wam się?

  Na naszej scenie wystąpił zespół Varius Manx z nową wokalistką Edytą Kuczyńską. Podoba się Wam?

  Na naszej scenie: Norbi i Kamila Ignatowicz w swoim najnowszym utworze "Spróbujmy". Jak Wam się podoba nowy styl Norbiego?

  Jakie mają sposoby na przetrwanie zimy i jak się przygotowują na nadejście wiosny? O to, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, zapytała Michała Niemczyckiego, Edytę Herbuś, Zofię Ślotałę, Annę Czartoryską, Natalię Klimas oraz Tomka Jacykowa.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała polskich artystów o to, co myślą, o programach talent show? Czy Anna Czartoryska brała kiedyś udział w tego typu programie? Kto bardziej korzysta na programach tego typu - uczestnicy czy jurorzy? Zobaczcie, co na ten temat mają do powiedzenia: Natalia Kukulska, Katarzyna Groniec, Piotr Polk i Katarzyna Zielińska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN, Agnieszka Jastrzębska wybrała się na otwarcie restauracji Borysa Szyca. Zapytała się gości, z jaką potrawą kojarzy im się Borys. Komu Anna Czartoryska zawdzięcza swój wygląd, a także czy to prawda, że Zosia Ślotała jest zaręczona?

  Czy znudzona domem żona Michała Żebrowskiego otworzyła luksusowe spa? W jakiej sukience Anna Czartoryska weźmie ślub? Po co Wojciechowi Mecwaldowskiemu broda? Zobaczcie, czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Ile czasu potrzebują gwiazdy przed wielkim wyjściem? O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała: Dorotę Gardias, Annę Czartoryską, Karolinę Malinowską, Zosię Ślotałę oraz Lidię Kalitę.

  Mamy dla Was propozycję na najbliższy piątek! W Teatrze Dramatycznym odbędzie się premiera "Operteki" Witolda Gombrowicza, w której jądną z głownych ról zagra nasz gość, Anna Czartoryska. Aktorka wcieli się w postać mężczyzny! W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o milości do teatru i śpiewu, a także wystąpiła na naszej scenie.