"Brzydka, gruba i obleśna". Zborowska-Wrona reaguje na hejt: "Napisała to druga matka"

Autor:
Justyna
Piąsta
Zofia Zborowska-Wrona

Zofia Zborowska-Wrona opublikowała w sieci zdjęcie w stroju kąpielowym. Opowiedziała o tym, jak zmieniło się jej ciało po ciąży i jak dużo pracy trzeba włożyć, by na nowo je polubić. Wiele fanek podziękowało aktorce za szczery wpis, jednak pewna internautka napisała jej obraźliwą wiadomość. Gwiazda w rozmowie z dziendobry.tvn.pl wyznała, jak reaguje na hejt.

Zofia Zborowska-Wrona - macierzyństwo

Zosia Zborowska-Wrona w lipcu 2021 roku została mamą. Wraz ze swoim mężem, siatkarzem Andrzejem Wroną, przywitali na świecie córkę Nadzieję. Czas ciąży, a później połogu, nie był łatwy dla aktorki. By wesprzeć inne mamy, chętnie dzieli się w wywiadach i w mediach społecznościowych doświadczeniami związanymi z macierzyństwem.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Aktorka często opowiada również o drodze do samoakceptacji. Ciało po ciąży się zmienia, więc wiele kobiet może mieć problem, by znów je pokochać. - Wiem, ile pracy Cię kosztuje polubienie swojego ciała na nowo, w końcu tyle przeszło przez ostatnie 1,5 roku. Już nie jest takie zbite, jak kiedyś, pojawiły się rozstępy na brzuchu, trochę więcej, pomarańczowe skórki na nogach no i tłuszczu…ALE to samo ciało wyprodukowało pięknego człowieka. Karmi go, nosi, tuli…dziewczyny! Bądźmy dla siebie dobre i wyrozumiałe. Jesteśmy heroskami. Oczywiście zachęcam Was do uprawiania sportu, picia wody i zdrowego odżywiania się ale też dajmy sobie trochę luzu! W końcu szczęśliwa mama, to szczęśliwe bobo - napisała Zborowska-Wrona na Instagramie.

Internautki są wdzięczne Zosi za szczerość i dodanie otuchy. "Bogini", "To nie rozstępy, to paski tygrysicy", "Cudnie to ujęłaś. Idealne jest nudne, naturalne jest piękne", "Uwielbiam Cię za normalne podejście do życia", "Zosiu, dziękuję Ci przeogromnie za ten post i zdjęcie" - czytamy.

Niestety, jak to zwykle bywa, znalazły się również osoby, które w niewybredny sposób skomentowały fotografię Zofii.

Zofia Zborowska-Wrona o hejcie

Zborowska-Wrona opublikowała na InstaStory wiadomość od swojej obserwatorki, która napisała: "Z perspektywy... nic się nie zmieniło pod sufitem. Patrzeć na panią nie można, brzydka, gruba i obleśna. Internet powinni pani wyłączyć. Ciekawe, co by pani robiła. Fuj". Aktorka nie zamierza milczeć, gdy spotyka ją hejt.

Zofia w rozmowie z Justyną Piąstą z dziendobry.tvn.pl powiedziała, co sądzi o tego rodzaju obraźliwych opiniach. - Taki komentarz zawsze świadczy o osobie, która go pisze i o jej stosunku do samej siebie. Osoba szczęśliwa i spełniona nie napisałaby takiego komentarza drugiej, obcej osobie. Czy zrobiło mi się przykro? Tak, ale głównie dlatego ze napisała mi to druga matka - podkreśliła Zborowska-Wrona.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości