Zofia Zborowska pokazała zdjęcie w bikini. Fanka: "Masz lepszy brzuch po ciąży niż ja bez ciąży"

Zofia Zborowska
Zofia Zborowska
Źródło: Tomasz Urbanek/East News
Zosia Zborowska przebywa aktualnie na wakacjach w Brazylii. Jej ostatnie zdjęcie z Cumbuco poruszyło internautów. Wszystko przez to, że aktorka pokazała swój brzuch.

Zofia Zborowska o powrocie do formy sprzed ciąży

Zosia Zborowska w 2021 roku urodziła pierwsze dziecko ze związku z siatkarzem Andrzejem Wroną. Wiadomo, że okres ciąży nie był dla niej łaskawy i przechodziła wówczas bardzo trudny czas. Teraz jednak aktorka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych szczegółami z codziennego życia świeżej mamy. Po jej publikacjach widać, że mała Nadzieja jest oczkiem w głowie swoich rodziców oraz dziadków.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Położna na medal
Położna na medal
Trening w ciąży dla początkujących
Trening w ciąży dla początkujących
Kamila Kamińska o duli
Kamila Kamińska o duli
Informacje o ciąży w centralnym rejestrze?
Informacje o ciąży w centralnym rejestrze?
Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Najczęstsze dolegliwości zdrowotne po porodzie
Najczęstsze dolegliwości zdrowotne po porodzie
Szaleństwo hormonów w ciąży
Szaleństwo hormonów w ciąży

Aktorka w czasie ciąży nie przejmowała się zbytnio swoim wyglądem, natomiast po porodzie postanowiła zrzucić nadprogramowe kilogramy. Na Instagramie niekiedy pokazuje, jak ćwiczy, a czasami co zjada. Podkreśla jednak, że spadek wagi zawdzięcza nie restrykcyjnej diecie, ale ruchowi i zdrowemu odżywianiu.

– Po prostu stwierdziłam, że zacznę się ruszać i to dużo. Zacznę lepiej jeść, ale nie jestem na żadnej diecie. Jak mam ochotę na coś słodkiego, to jem coś słodkiego. Diety są bez sensu według mnie i wyrzeczenie się czegoś również. U mnie to się nie sprawdza, bo potem na te "zakazane" jedzonko rzucam się jak wariatka i jest jojo – mówiła Zofia Zborowska.

Zosia Zborowka pokazała brzuch

Teraz widać, że jej starania przynoszą efekty. W środę 6 kwietnia aktorka opublikowała bowiem w mediach społecznościowych zdjęcia z wakacji w Brazylii, na które pojechała z córką i nianią. Na ujęciach widać ją na plaży w bikini i letnim poncho, obejmującą pociechę na tle oceanu. To, co rzuciło się w oczy internautom, to jej sylwetka.

Pod postem czytamy: "Wyglądacie cudnie. Udanego urlopu", "Te stopy to można jeść", "Coś przepięknego", "Cudownie patrzeć na naturalną mamę, bez retuszu, bez kreowania. Kobieta jest piękna w swojej naturalności i prawdziwości" czy "Masz lepszy brzuch po ciąży niż ja bez ciąży. Petarda mamacita". Na ostatni z tych komentarzy Zofia Zborowska odparła: "Dziękuję. Uczę się go lubić na nowo".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości