Gwiazdy

Sandra Bullock pokazała się z 8-letnią córką w programie Jady Pinkett Smith. Nie obyło się bez wzruszeń

Gwiazdy

Cover Video/x-news

Sandra Bullock strzeże prywatności swojej rodziny. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i w programie Jady Pinkett Smith pokazała się z 8-letnią adoptowaną córką Lailą. Obie podziękowały jednej z pielęgniarek, która działa na froncie walki z koronawirusem.

Sandra Bullock pokazała się z córką

Sandra Bullock jest szczęśliwą matką dwojga adoptowanych dzieci Louisa i Laili. Gwiazda mocno strzeże prywatności swojej rodziny i bardzo rzadko pokazuje się z nimi w mediach. Dla Jady Pinkett Smith i jej show „Red Table Talk” zrobiła jednak wyjątek. Aktorka pokazała się z 8-letnią córką w odcinku wypuszczonym z okazji nadchodzącego w Stanach Zjednoczonych Dnia Matki.

Sandra Bullock i jej córka dziękują pielęgniarce

Ostatni epizod „Red Table Talk” poświęcony był m.in. April Buencamino, matce i pielęgniarce stojącej na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem. Osobą, która postanowiła jej podziękować za działanie była m.in. Sandra Bullock. która podarowała jednemu ze szpitali w Los Angeles 6000 maseczek ochronnych. Podczas wideorozmowy aktorka zapowiedziała, że jest jeszcze ktoś, kto chciałby odezwać się do pielęgniarki. Wtedy właśnie pojawiła się mała Laila.

Dziękuję ci, April, za to, że robisz wszystko dla wszystkich

- powiedziała onieśmielona dziewczynka.

Był to jeden z naprawdę wzruszających fragmentów całego show. Omawiany odcinek „Red Table Talk” możesz obejrzeć tutaj:

Zobacz także:

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości