Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk pokazała nowego partnera. Ukochany jest rekordzistą świata. Fani: "Piękna z was para"

Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk postanowiła podzielić się z fanami radosną nowiną. Szczęśliwa aktorka na Instagramie opublikowała zdjęcie z nowym partnerem. Kim jest ukochany?

Agnieszka Włodarczyk – związki

Agnieszka Włodarczyk do tej pory nie zaznała szczęścia w miłości, a każdemu ze związków daleko było do happy endu. Aktorka na początku kariery spotykała się z prezenterem telewizyjnym Rafałem Kosińskim, a następnie przez 10 lat związana była z biznesmenem Jakubem Sićkiem. Niestety i w tej relacji zabrakło szczęścia. Po roku serce Agnieszki skradł Mikołaj Krawczyk. W mediach dużo pisano o wielkiej miłości, a następnie burzliwej relacji aktorów. Ostatecznie związek zakończył się po czterech latach.

Chociaż Agnieszka przez ostatnie miesiące niewiele mówiła o tym, co dzieje się w jej życiu czuciowym, nie oznacza, że była samotna. Niedawno gwiazda opublikowała zdjęcie z przystojnym mężczyzną. Wszystko wskazuje na to, że odnalazła szczęście u boku nowego partnera.

Agnieszka Włodarczyk – nowy partner

Agnieszka Włodarczyk w środowy wieczór pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z przystojnym mężczyzną. Jak się okazuje, jest to znany sportowiec Robert Karaś. 31-letni mężczyzna, jest mistrzem i rekordzistą świata w triathlonie. Aktorka czarno-białą fotografię skomentowała wymowną emotikoną serca.

Fani nie kryli zdziwienia. Pod nowym postem zostawili mnóstwo komentarzy, w których gratulowali aktorce nowej miłość i zachwycali się pięknym zdjęciem.

Piękna z was para

- napisała jedna z fanek.

Wyświetl ten post na Instagramie.

❤️

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

Kanye West prosi Kim Kardashian o wybaczenie. To konsekwencja ostatniego skandalu z udziałem pary. Raper zmaga się z chorobą afektywną dwubiegunową.

Zobacz także:

Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala: "Komisarz Ryba wraca do akcji!"

Joanna Krupa opublikowała nagie zdjęcie. Odważna fotografia modelki podzieliła fanów

Cezary Pazura pokazał gotującą w skąpym stroju żonę. "Oprócz wyżerki na talerzu jeszcze uczta dla oka

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości