Gwiazdy

Robbie Williams szczerze o swojej rodzinie. Każda żona chciałaby coś takiego usłyszeć

Gwiazdy

Robbie Williams i jego żona, Ayda Fields

Przez lata Robbie Williams kojarzony był jedynie z ekscesami i skandalami. Kilka lat temu jego życie zmieniło się jednak o 180 stopni. Wszystko za sprawą Aydy Field, z którą wziął ślub i założył rodzinę. Para chętnie angażuje się we wspólne projekty. Jednym z nich jest podcast "(Staying) At Home With The Williamses", w którym szczerze rozmawiają o swoim życiu.

W domu z Williamsami

Robbie Williams w młodości słynął ze swoich wybryków i rozrywkowego stylu życia. Dziś wokalista jest przykładnym mężem i ojcem czwórki dzieci: Theodory, Charltona, Colette i Beau. Wraz z żoną, Aydą Field, prowadzi podcast "(Staying) At Home With The Williamses". W najnowszym odcinku Robbie opowiedział o pozytywnym wpływie kwarantanny na rozwój jego pociech.

One [dzieci] naprawdę rozkwitają w kwarantannie. Jestem nimi każdego dnia i jestem z tobą każdego dnia. Kocham to. To jest piękne

– powiedział żonie.

W czasie rozmowy wokalista zdobył się na szczerość i przyznał, że w przeszłości nie chciał być ojcem:

Teraz oboje chcemy tych samych rzeczy, ale gdy zaczęliśmy się spotykać […] pamiętam, że myślałem sobie: "Nie chcę tego samego co Ayda. Chcę być z nią, ale nie chcę rodziny"

Wokalista wyznał, że przełomem w jego życiu była chwila, w której ich najstarsza córka po raz pierwszy na niego spojrzała. Poczuł wówczas niezwykle silną więź, która była "bardziej obezwładniająca i euforyczna, niż jakikolwiek narkotyk".

Zdaniem Williamsa, dzieci sprawiły, że jego życie nabrało sensu.

Moje życie jest pełniejsze, jestem bardziej zrównoważony, bardziej obecny, bardziej wyrafinowany, bardziej zadowolony

– powiedział Robbie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Subtle moi ?

Post udostępniony przez Robbie Williams (@robbiewilliams)

Szczęśliwa rodzina

Ayda Field i Robbie Williams pobrali się 7 sierpnia 2010 roku po czterech latach znajomości. Muzyk wyznał w ich wspólnym podcaście, że jego miłość do żony nieustannie rośnie i jest w niej bardziej zakochany, niż w dniu, w którym wzięli ślub. Para wspólnie wychowuje czwórkę dzieci w Los Angeles.

Przypominamy rozmowę Anny Senkary z Robbiem Williamsem, w której wokalista opowiedział o niespodziance dla swoich fanów. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Robbie Williams ma problemy rodzinne. Bliscy piosenkarza zmagają się z poważnymi chorobami

Tylko u nas! Robbie Williams i jego świąteczny prezent

Robbie Williams skończył 45 lat! Zobaczcie, jaki jest prywatnie

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości