Gwiazdy

Robbie Williams ma problemy rodzinne. Bliscy piosenkarza zmagają się z poważnymi chorobami

Gwiazdy

Robbie Williams ma problemy rodzinne. Bliscy piosenkarza zmagają się z poważnymi chorobami

Robbie Williams zdobył się na szczere wyznanie - jego ojciec cierpi na chorobę Parkinsona. Artysta martwi się o niego oraz o swoją teściową, której stan zdrowia również jest poważny. Obecnie, przez pandemię, piosenkarz nie może im pomóc.

Robbie Williams - jego ojciec ma chorobę Parkinsona

Robbie Williams zdradził, że jego rodzina ma ostatnio wiele problemów. Okazało się, że ojciec wokalisty Peter Williams cierpi na chorobą Parkinsona. Teściowa piosenkarza natomiast zmaga się z innym poważnym problemem zdrowotnym.

Artysta martwi się, że przez pandemię nie może być teraz przy swoich bliskich. 46-letni piosenkarz z żoną przebywa teraz w Los Angeles. Ojciec jest w Wielkiej Brytanii. 

Nie możemy się do nich dostać. Mój tata jest tysiące mil stąd

- powiedział brytyjski muzyk.

Williams martwi się także stanem swojej prawie 80-letnią matki, która musi znajdować się w odosobnieniu. 


Robbie Williams - lęk w czasie koronawirusa

Wokalista nie ukrywał, że początek pandemii wywołał u niego strach. Na szczęście może być w tym trudnym czasie ze swoją żoną Aydą Field i dziećmi. W jednym z wywiadów przyznał, że widzi różnicę w tym, jaki jest teraz, a jaki bywał niegdyś. Obecnie mimo strachu jest w stanie dostrzec to, że kolejny dzień może być inny. Dawniej sądził, że uczucie będzie trwało u niego latami - artysta zmagał się bowiem z depresją i uzależnieniami od różnych używek. 

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
58
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0