Gwiazdy

Ricky Martin oskarżony o przemoc domową

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
Plotek.pl
Ricky Martin

Ricky Martin nie ma najlepszej passy w ostatnim czasie. Niedawno wokalista został oskarżony o niepłacenie prowizji swojej managerce. Teraz pojawiły się kolejne zarzuty, tym razem dotyczące przemocy domowej.

Oskarżenia managerki wokalisty

Zaledwie tydzień temu świat obiegła informacja, że managerka Ricky Martina oskarżyła go o niewypłacanie jej prowizji. Rebecca Drucker pozwała wokalistę i twierdzi, że ten winien jest jej ponad 3 miliony dolarów. Wspomniała także o manipulacjach i oszustwach.

Jak reagować na przemoc?

Mąż zgotował jej piekło, teraz trafił do więzienia
Mąż zgotował jej piekło, teraz trafił do więzieniaDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Drucker odgrażała się, że to jeszcze nie koniec i winy piosenkarza wkrótce ujrzą światło dzienne. Teraz pojawiła się informacja, że Ricky Martin został oskarżony także o przemoc domową.

Wokalista oskarżony o przemoc domową

Ricky Martin ma kolejny powód do zmartwień. Wokalista dostał sądowy zakaz zbliżania się do osoby, która oskarżyła go o przemoc domową. Jej nazwisko nie zostało ujawnione, ponieważ jest to sprawa, która podlega ustawie o zapobieganiu i interwencji w przypadku przemocy domowej.

Wiadomo natomiast, że piosenkarz spotykał się z poszkodowaną przez siedem miesięcy. Kiedy ta relacja zakończyła się Ricky Martin miał ją nachodzić i wielokrotnie do niej dzwonić.

Na 21 lipca zaplanowana jest rozprawa, a całą sytuację wokalista skomentował na Twitterze.

- Zakaz oparty jest na fałszywych zarzutach, dlatego o wszystkim rzetelnie poinformuje przed sądem. Jako że sprawa jest w toku, nie mogę składać oświadczeń. Jestem wam wdzięczny za wsparcie - napisał Ricku Martin.

Za wokalistą wstawili się także jego współpracownicy, którzy są przekonani, że zostanie on oczyszczony z zarzutów. Ricky Martin pozostaje w związku z Jwanem Yosefem, mają czworo dzieci.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: Plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości