Gwiazdy

Trzy gwiazdy TVN-u mają urodziny. "Są między 41 a 45 rokiem życia". O kogo chodzi?

Gwiazdy

23 kwietnia to wyjątkowy dzień dla trzech niezwykłych kobiet sukcesu. Dziennikarka, modelka i aktorka mają wspólny powód do świętowania. Gwiazdy obchodzą właśnie urodziny. Sprawdź, kto zdmuchuje świeczki na torcie.

Urodziny gwiazd TVN-u

Urodziny to zawsze doskonały powód do świętowania. Szczególnie, kiedy obchodzi się je w tak zacnym gronie. 23 kwietnia powody do świętowania mają trzy fantastyczne gwiazdy. Ania Kalczyńska, Joanna Krupa i Małgosia Socha urodziły się tego samego dnia. To niejedyna rzecz, która je łączy. "40 lat minęło"- chciałoby się zanucić znaną piosenkę. Dlaczego?

Są między 41 a 45 rokiem życia

- powiedziała w Dzień Dobry TVN Basia Pasek.

Ile lat mają solenizantki? Anna Kalczyńska kończy 45, Joanna Krupa 42 lata, a Małgorzata Socha 41 lat. Hucznej imprezy jednak w tym roku nie będzie. Gwiazdy zadeklarowały, że urodziny spędzą domowo, w gronie najbliższych. Wszystkim trzem paniom życzymy wszelkiej pomyślności!

Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska, Joanna Krupa i Małgorzata Socha obchodzą urodziny

Z okazji urodzin trzech wyjątkowych gwiazd postanowiliśmy sprawdzić, co się u nich aktualnie dzieje. Anna Kalczyńska nieustająco sprawia, że na naszych twarzach pojawia się uśmiech. Dziennikarka prowadzi program Dzień Dobry TVN. Poza pracą zwiedza Polskę, czyta książki, uprawia sport i zajmuje się swoimi trzema pociechami. Podczas zeszłorocznych wakacji pływała na kitesurfingu. Być może i w tym roku powtórzy wspaniałą przygodę.

Joanna Krupa od półtora roku jest szczęśliwą mamą małej Ashy-Leigh. Modelka wychowuje córeczkę, aktywnie działa w świecie show-biznesu i chętnie angażuje się w różne charytatywne akcje. Aktualnie pracuje nad nowym sezonem programu "Top Model". Nie możemy się doczekać.

Co słychać u Małgorzaty Sochy? Aktorka od pewnego czasu przebywa na Teneryfie. Gwiazda wybrała się na zasłużony urlop. Ostatnie miesiące spędziła na planie sezonu kultowego serialu "Brzydula 2". Grana przez aktorkę Violetta ponownie zachwyciła widzów!

Zobacz też:

Dzień Ziemi według Herbuś, Cegielskiej i Sochy. "Ziemia nie należy do człowieka, człowiek należy do Ziemi"

Kaniewska, Śmieszek, Sobolewska - co dzisiaj robią finaliści 9. edycji "Top Model"?

Majka Jeżowska zniknęła z sieci. Artystka tłumaczy swoją nieobecność: "Nie zapadłam się pod ziemię przecież"

Autor: Anna Korytowska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości