Małgorzta Socha

  Małgorzta Socha

  Oni są małżeństwem i zawodowymi żołnierzami, którzy byli na misjach. Ona jest znaną aktorką, której pasją jest urządzanie wnętrz. Małgorzata Socha, z pomocą zdolnych projektantek, wyremontowała im pokój dla dzieci.

  Małgorzata Socha, pracująca mama dwójki dzieci, powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej o tym, jak łączy życie prywatne z zawodowym. Udaje jej się czasem wyspać?

  Ubranie gwiazd na pokaz mody jest równie ważne jak ubranie modelek. Dziennikarka Dzień Dobry TVN podejrzała więc jak Łukasz Jemioł ubiera Małgorzatę Sochę na najbliższy pokaz. Jak pogodzić gusta projektanta i gwiazdy?

  W czasie świąt nie żałujemy sobie dobrego, niekoniecznie zdrowego jedzenia. Czy gwiazdy odchudzają się po kilkudniowym, świątecznym przejedzeniu? W jaki sposób wracają do formy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak swoją studniówkę wspomina Anna Czartoryska-Niemczycka? Czy były szpilki i makijaż? W jakiej sukni na studniówce wystąpiła Małgorzata Socha? Co przydarzyło się Dorocie Gardias w dniu studniówki i jak się bawiła? Czy Karolina Malinowska wystąpiła w kreacji od znanego projektanta? Z kim tańczyła? Kogo poznała podczas studniówki Zosia Ślotała?