Gwiazdy

"Tajemnica zawodowa". Piotr Stramowski zachwycony Magdaleną Różczką: "Pokazała silną i dojrzałą kobietę"

Gwiazdy

Piotr Stramowski nie kryje ekscytacji nad kreacją swojej postaci w serialu "Tajemnica zawodowa". Rola detektywa stała się mu bardzo bliska i pozwoliła na pracę nad warsztatem aktorskim. W Dzień Dobry TVN artysta opowiedział nam nie tylko o granym przez siebie bohaterze, ale także o niezwykłej roli Magdaleny Różczki, która - jego zdaniem - pokazała na ekranie obraz silnej kobiety.

Piotr Stramowski w serialu "Tajemnica zawodowa"

Aktor wyznał, że najnowsza produkcja TVN poszerzyła jego zawodowe horyzonty. W "Tajemnicy zawodowej" wciela się w detektywa Millera. Scenariusz produkcji zachwycił go nie tylko jako aktora, ale także jako widza.

- Dzięki Pawłowi Millerowi możemy się dowiedzieć, co dzieje się za kulisami życia prywatnego głównych bohaterów. Jestem zachwycony tym serialem. Rzadko mam tak, że angażuję się i wkręcam w oglądanie serialu. A tutaj podczas czytania scenariusza i tego, co wydarzyło się na planie, mam wrażenie, że stworzyliśmy coś wyjątkowego - usłyszeliśmy.

Piotr Stramowski zachwycony Magdaleną Różczką

Główna bohaterka serialu, 40-letnia Julia (Magdalena Różczka), po skończonych studiach prawniczych w Warszawie, wróciła w rodzinne strony. Jako żona, matka i prawniczka musi odłożyć na bok uczucia i stanąć w obronie swojej rodziny. Wraca do pracy jako adwokat, walcząc o dobre imię męża oraz podejmując się nowych spraw związanych z prawem medycznym. Robi to także dla dzieci, ale przede wszystkim dla siebie. Dzięki nowym obowiązkom odkrywa w sobie ogień i pasję, o której dawno zapomniała . Bohaterka zmienia się w walczącą o siebie i swoich klientów prawniczkę, której głód wyzwań daje niespożytą siłę i skuteczność .

- Postać, którą gra Magda jest postacią, której - zwłaszcza dzisiaj - potrzeba, żeby pokazać silną i dojrzałą kobietę, która bije na głowę innych - powiedział nam aktor.

Paweł Miller, czyli bohater grany przez Piotra Stramowskiego, bardzo zbliży się do serialowej Julii Żurawskiej. Czy ich relacja przerodzi się w głębsze uczucie?

- Ta relacja jest skomplikowana, ale w takim fajnym sensie. Tam jest dużo przestrzeni na wiele. Często spotykamy w życiu ludzi, którzy po prostu są nam bliscy. A w którą stronę to się rozwinie nie wiemy i trzeba poczekać na kolejne odcinki - podsumował aktor.

"Tajemnica zawodowa" - o czym jest serial?

To serial, w którym tajemnice będą przeplatały się z siecią intryg, niewiernością i ludzkimi dramatami. Obok Magdaleny Różczki i Piotra Stramowskiego na ekranie zobaczymy także m.in. Cezarego Pazurę, Annę Dereszowską, Tamarę Arciuch i Andrzeja Zielińskiego.

Widzowie mają okazję obserwować wydarzenia rozgrywające się zarówno na sali sądowej, jak i operacyjnej. Przypadki medyczne inspirowane autentycznymi wydarzeniami pozwolą zagłębić się w poruszające ludzkie historie, a także poznać zawód lekarza z różnych perspektyw. To także opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca w życiu, zmuszającego nas do ciągłej "podróży" i zmian. O oswajaniu problemów, które wydają się nie do przejścia.

"Tajemnica zawodowa" - gdzie oglądać?

Serial "Tajemnica zawodowa" jest dostępny w serwisie Player.pl i na antenie TVN od 17 lutego.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości