Gwiazdy

Wygląda jak książę z bajki, a w sieci obserwują go miliony. Oto Evan Antin, czyli "najprzystojniejszy weterynarz świata"

Gwiazdy

Wygląda jak książę z bajki, a w sieci obserwują go miliony. Oto Evan Antin, czyli "najprzystojniejszy weterynarz świata"

Evan Antin przypomina Henry'ego Cavilla, odtwórcę roli Supermana i Wiedźmina. Amerykanin nie jest jednak aktorem, ani modelem. To znany na całym świecie weterynarz. Sławę zawdzięcza między innymi swojej ponadprzeciętnej urodzie.

Evan Antin jest jednym z najbardziej znanych lekarzy weterynarii w USA. Sławę zagwarantowały mu jednak nie osiągnięcia zawodowe, choć i tych ma na swoim koncie sporo, a uroda. Amerykanin wielokrotnie został już okrzyknięty "najprzystojniejszym weterynarzem świata". Antin wykorzystuje swoją popularność do promowania ochrony dzikich zwierząt. Prowadzi program przyrodniczy dla Animal Planet, napisał książkę, a jego instagramowe konto śledzi już ponad milion internautów.

Evan Antin - najprzystojniejszy weterynarz na świecie

Doktor Antin wychowywał się w domu pełnym zwierząt. Im był starszy, tym poważniej myślał o pracy jako weterynarz. Niedługo po ukończeniu studiów trafił do mediów.

- Zaraz po tym, jak zostałem weterynarzem, wyjechałem do Australii. Wtedy serwisy streamingowe nie były aż tak popularne, ale mimo to wrzucałem swoje amatorskie nagrania. Opowiadałem, jak przemierzam dżunglę australijską i co robię, żeby złapać jakiegoś węża. Włożyłem w to dużo pracy. Miałem szczęście, bo napisało o mnie parę znaczących tytułów w Stanach Zjednoczonych. Wtedy moje media społecznościowe eksplodowały - wspomina.

Mimo swoich warunków Evan nigdy nie myślał na poważnie o karierze jako aktor lub model. Co prawda na studiach zdarzało mu się pozować dla kilku czasopism, ale jak sam mówi, był to tylko epizod i sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Obecnie poza przyjmowaniem pacjentów skupia się też na uświadamianiu, dlaczego wykorzystywanie dzikich zwierząt do celów turystycznych powinno być zabronione.

Najprzystojniejszy weterynarz na świecie nie ukrywa, że nie wyobraża sobie domu bez zwierząt. Sam ma swoją gromadkę. Mieszka z psem i dwoma kotami, wężem jaszczurką, żółwiami i rybkami.

- Myślę, że kiedy masz zwierzęta, możesz się od nich wiele nauczyć. Po prostu kocham moich małych kumpli. Ciężko to wyjaśnić komuś, kto nie ma takich doświadczeń. Uczą tego, żeby żyć chwilą, nie myśleć o przeszłości czy przyszłości - tłumaczy.

Evan Antin prywatnie

Na Instagramie sławnego weterynarza nie brakuje zdjęć z egzotycznych wyjazdów. Patrząc na nie aż trudno uwierzyć, że Evan Antin na co dzień wiedzie względnie normalne życie. Kiedy nie kręci programów przyrodniczych, pracuje w Conejo Valley Veterinary Hospital w Los Angeles. Jak na weterynarza przystało, kocha wszystkie zwierzęta, ale jego serce szczególnie skradły krokodyle i kobry królewskie.

Dla wszystkich zakochanych w Evanu Antinie mamy złą wiadomość - Amerykanin od lat jest w szczęśliwie zakochany. Jego wybranka to Nathalie Basha, dziennikarka i producentka zajmująca się kulinariami oraz kulturą. Para zaczęła spotykać się w 2006 roku. Dziewięć lat później weterynarz oświadczył się swojej ukochanej. Jak dotąd nie stanęli jeszcze na ślubnym kobiercu.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Reporter: Mateusz Jarosławski
Co sądzisz o tym artykule?
56
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0