Gwiazdy

"Mnóstwo mam zapomina o sobie. Kobiety, akceptujcie siebie!" Live DDTVN z Patricią Kazadi

Gwiazdy

Aktualizacja:

Patricia Kazadi była gościem ostatniego live'a Dzień Dobry Wakacje z Agnieszką Jastrzębską. Patricia opowiedziała o samoakceptacji i nowej akcji "Self Care Challange" - na czym polega? Skąd wziął się pomysł na nowy projekt Kazadi? Posłuchajcie!

Patricia Kazadi gościem ostatniego live'a!

Od 25 czerwca, w wakacyjne dni powszednie, reporterzy Dzień Dobry TVN zapraszają Was na wirtualne spotkania na żywo z ciekawymi gośćmi w rozmaitych miejscach. Tym razem - 11 lipca - w naszym cyklu gościliśmy Patricią Kazadi!

Więcej: Tylko u nas! Blanka Lipińska napisze czwartą część erotycznego kryminału! Czy powtórzy sukces poprzednich książek?

Self Care Challange - nowa akcja Patricii Kazadi

Patricia wpadła na pomysł akcji Self Care Challange. Akcja ta polega na walce z kompleksami, uczeniu się samoakceptacji, uczeniu się miłości do samej siebie. Patricia swoją akcją chce zarazić inne kobiety!

Pomysł ten narodził się już rok temu! Głównym założeniem początkowo było zadbanie o siebie, zejście z kanapy (...) ja uważam, że nie ma powodu trwać w złej energii. - powiedziała Patricia Kazadi.

Nie możemy zapominać o tym, że dając siebie innym, nie możemy zapomnieć o sobie! Bo jeżeli zapomnimy o sobie, nie będziemy mogli dać tej energii innym! Bo w końcu ta energia kiedyś nam się skończy.

Patricia Kazadi wyznała, że w pewnym momencie przestała o siebie dbać. To jej dało do myślenia.

Problem polegał na tym, że ja od pewnego czasu przestałam dbać o siebie. Nie chodziłam do teatru, do filharmonii, co kocham, przestałam uczyć się obcych języków. Ale teraz chcę to zmienić - chcę zadbać o siebie i o innych. Mnóstwo mam zapomina o sobie, kieruje swoją uwagę tylko rodzinie! A na koniec dnia jesteśmy sami ze sobą, musimy siebie kochać, powiedzieć sobie coś miłego!

Oczywiście nikt nie jest zawsze szczęśliwy, nikt nie wygląda zawsze idealnie. U mnie trzy lata były trudne, myślałam, że będę tkwiła w tym, ale dzięki temu projektowi zobaczyłam światełko w tunelu!

Kim jest Patrycja Kazadi?

Patricia Kazadi urodziła się 17 marca 1988 roku w Warszawie. To aktorka, piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów i prezenterka telewizyjna. Patricia słynie z promowania akceptacji samego siebie.

Więcej:

Autor: Gaba Kopyto

Pozostałe wiadomości