Gwiazdy

Paris Hilton kończy 40 lat. "To pierwsza prawdziwa celebrytka"

Gwiazdy

Paris Hilton, dziedziczka hotelowej fortuny, świętuje 40. urodziny. Z tej okazji Sandra Hajduk przypomniała, co ikona lat 2000. zwojowała w świecie show-biznesu. Choć mogłoby się wydawać, że życie celebrytki jest cukierkowe i pełne brokatu, to nie zawsze tak było...

Hilton - to nazwisko zna prawie cały świat. Choć nie za sprawą Paris, a jej pradziadka, który założył sieć hoteli. To właśnie dlatego celebrytka nazywana jest dziedziczką hotelowej fortuny i dzieckiem szczęścia. Nic nie przychodzi za darmo, na swoją sławę musiała jednak zapracować.

- Jej dziadek, twórca fortuny Hilton, wcale nie zapisał jej tak wiele, jak moglibyśmy się spodziewać, że dostanie. Paris w bardzo młodym wieku sama nauczyła się robić biznesy. Jest właścicielką marki modowej, kosmetycznej, DJ-ką. Zarabiała w ten sposób przez długi czas – wyjaśniła Sandra Hajduk.

Paris Hilton - "prawdziwa celebrytka"

W latach 2000. Paris Hilton zyskała popularność dzięki reality show "Simple Life", w którym występowała razem ze swoją przyjaciółką Nicole Richie. Następnie postanowiła być aktorką i... piosenkarką. Wykonywała wiele różnych zajęć, ale w świecie show-biznesu została wylansowana jako ikona "celebryctwa".

- Przypomnę, że Paris Hilton to pierwsza prawdziwa celebrytka. Choć ten termin funkcjonuje od lat 60., to tak naprawdę ona wypromowała 'celebryctwo'. (…) Bez niej nie byłoby show-biznesu, umówmy się - podkreśliła Sandra Hajduk.

- Gdyby nie ona, to świat do dziś, by nie wiedział, kim jest Kim Kardashian - dodała z uśmiechem na ustach Agnieszka Woźniak-Starak.

"This Is Paris" - dokument o dziedziczce hotelowej fortuny

Nim Paris została gwiazdą, jej cukierkowe życie nie było usłane różami. Dowiadujemy się o tym z jej dokumentu "This Is Paris", którego premiera miała miejsce we wrześniu 2020 roku. Wyznała w nim, że kiedy chodziła do szkoły z internatem Provo Canyon w Utah, znęcano się nad nią fizycznie i psychicznie.

- Paris poruszyła ten temat w swoim dokumencie, ale na tym się nie kończy. Celebrytka nadal walczy sądowo o to, żeby założyciele tej szkoły zostali ukarani. Za nią poszło też pokaźne grono innych uczennic - poinformowała Sandra Hajduk.

Ponoć te doświadczenia przełożyły się na jej późniejsze relacje z mężczyznami. Paris Hilton ma na swoim koncie wiele głośnych romansów. Natomiast od kilku miesięcy jest w szczęśliwym związku z przedsiębiorcą Carterem Reumem. Jak sama twierdzi - to mężczyzna jej życia.

Pozostało nam zatem trzymać kciuki za tę relację i życzyć wszystkiego najlepszego z okazji 40. urodzin.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Sandra Hajduk

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości