kobiety po 40

    kobiety po 40

    "40 kontra 20" to nie tylko program o szukaniu swojej drugiej połówki, ale również okazja, aby zburzyć stereotypy oraz przełamać tabu związane z różnicą wieku w związkach. Uczestniczki są odważne, spragnione wrażeń, miłości, a przekroczenie "magicznej czterdziestki" tylko pomogło im uwierzyć w siebie. W Dzień Dobry Wakacje Marianka Krystev, Magda Chajko i Izabela Sopora opowiedziały o tym, jak show wpłynęło na ich życie oraz o miłości po 40-tce.

    Kobiet nie pyta się o wiek, ale te panie nie mają problemu ze swoją metryką. Co więcej, śmiało deklarują, że życie zaczyna się dopiero po 40-ce. O swoich okrągłych urodzinach opowiedziały w Dzień Dobry TVN Katarzyna Cerekwicka i Alżbeta Lenska. Poznaliśmy też żołnierki, które w wieku 40 lat wstąpiły do WOT-u. Posłuchajcie historii tych wyjątkowych kobiet.

    Paris Hilton, dziedziczka hotelowej fortuny, świętuje 40. urodziny. Z tej okazji Sandra Hajduk przypomniała, co ikona lat 2000. zwojowała w świecie show-biznesu. Choć mogłoby się wydawać, że życie celebrytki jest cukierkowe i pełne brokatu, to nie zawsze tak było...

    Według stereotypów kobiety, które ukończyły 40 lat nie powinny chodzić do klubów nocnych, nosić mini i korzystać z życia. A co na ten temat uważają panie goszczące w Dzień Dobry TVN: projektantka Joanna Klimas, aktorka Ewa Gawryluk i doradca wizerunkowy Maja Sablewska? Co wolno kobiecie po 40., a czego nie wolno? Czy moda jest tylko dla młodych?