Gwiazdy

Orlando Bloom nago na wakacjach. Aktor opublikował odważne zdjęcie

Gwiazdy

Orlando Bloom

Orlando Bloom uważany jest za jednego z najprzystojniejszych aktorów. Legolas z "Władcy pierścieni" ujął serca miliony fanek na całym świecie. Teraz dodatkowo podgrzał atmosferę i opublikował w mediach społecznościowych swoje nagie zdjęcie z wakacji.

Nagie zdjęcia Orlando Blooma

Po raz pierwszy o nagich zdjęciach Orlando Blooma było głośno w sierpniu 2016 roku, kiedy to wybrał się na wakacje na Sardynię z Katy Perry. Artysta niespodziewanie trafił wówczas na okładki wszystkich magazynów plotkarskich świata za sprawą fotografii wykonanych przez paparazzi. Widać było na nich, jak wyprostowany pływa z ukochaną na desce... zupełnie nago. Zaprezentował wtedy wszystkim swoje przyrodzenie, a w Internecie nie milkły dyskusje i żarty na temat jego rozmiaru.

- Mój rzecznik zadzwonił, żeby powiedzieć: To nie jest w tym najgorsze. Przede wszystkim tam są zdjęcia z czarnym paskiem na nim". Pojawiały się żarty typu: "Masz czarny bloczek wystarczająco duży, by to zasłonić?". A później zdałem sobie sprawę, że ktoś zdejmie ten czarny pasek, gdy dostanie wystarczająco dużo pieniędzy. To potrójne biczowanie - najpierw zdjęcia, później z czarnym paskiem i bez czarnego paska - powiedział Orlando Bloom jakiś czas temu podczas wywiadu radiowego z Howardem Sternem.

Orlando Bloom na wakacjach

Teraz Orlando Bloom po raz kolejny podgrzał atmosferę wokół swojej osoby, ale tym razem zrobił to w pełni świadomie. Aktor opublikował w niedzielę, 15 sierpnia w mediach społecznościowych kilka zdjęć z wypoczynku nad jeziorem, a także wideo, na którym widać, jak pływa. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że na jednym z ujęć trzyma w dłoni piankowy strój, pozując do fotografii zupełnie nago. Swoje pośladki jednak zasłonił emotikonką brzoskwini.

Post wywołał wielkie emocje wśród fanów gwiazdora. Internauci tłumnie komentowali zdjęcie i pisali, że Orlando jest niezwykle seksownym tatą. Stwierdzili również, że szczęściarzami były osoby, które stały na drugim końcu jeziora.

Chcielibyście zobaczyć Orlando Blooma w takim wydaniu?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Orlando Bloom wciąż jest dobrym łucznikiem… 20 lat po zagraniu Legolasa w filmie "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia"

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości