Gwiazdy

Ewelina Lisowska powraca z nowym hitem. "Będę starała się rozpieszczać fanów w tym trudnym okresie"

Gwiazdy

Ewelina Lisowska pomimo pandemii realizuje nowe projekty muzyczne. Za sobą ma premierę polskiej adaptacji ścieżki dźwiękowej do popularnej gry online League of Legends. To jednak nie koniec niespodzianek. Ewelina wypuściła właśnie nowy singiel, pt. "Nie mogę zapomnieć", który wykonała również dla widzów Dzień Dobry TVN w naszym studiu. I jak zapowiada artystka, to nie koniec współprac. Lisowska rozpieszcza swoich fanów, nawet w tym trudnym czasie.

Nowy singiel Eweliny Lisowskiej

Pandemia sprawiła, że branża muzyczna w dużej mierze została zamrożona. Ze względu na rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem wprowadzono zakaz zgromadzeń. Tym samym więc nie ma mowy o organizacji koncertów. Wielu artystów występuje online lub pracuje w domowym zaciszu. Do ich grona należy także Ewelina Lisowska, która w naszym programie opowiedziała, jak sobie radzi, a także zaprezentowała całkowicie nowy materiał.

Będę starała się rozpieszczać fanów w tym trudnym okresie

- zapewniła piosenkarka.

I opowiedziała o tym, co jej osobiście pomaga w radzeniu sobie z sytuacją wokół.

Ja już od czterech lat trenuję kick boxing. I tę pasję pielęgnuję i rozwijam, to jest takie moje hobby i odskocznia od muzycznego życia

- powiedziała. I choć wokalistka trenuje jedynie hobbystycznie, przyznała, że "apetyt rośnie w miarę jedzenia", dlatego chciałaby kiedyś spróbować swoich sił w profesjonalnym sparingu.

To nie jedyna pasja Eweliny. Lisowska jest także wielką miłośniczką sztuki. Maluje obrazy i co ciekawe, swoje dzieła wokalistka w czasie pandemii wystawiła na aukcje charytatywne.

One przez ten czas pandemiczny zrobiły coś dobrego

- dodała.

Kiedy możemy spodziewać się nowego albumu piosenkarki?

Na razie wstrzymuje się z tą piątą już płytą, bo czuję, że byłaby ona zbyt zbliżona do tej poprzedniej. Potrzebuję więcej czasu, na pewno będę wydawać teraz single, ale z taką całością, tym albumem, wstrzymuję się jeszcze. Chcę złapać trochę więcej inspiracji

- skwitowała Ewelina w rozmowie z Marcinem Prokopem.

Ewelina Lisowska w utworze "Nie mogę zapomnieć"

Ewelina specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN zaprezentowała swój najnowszy singiel. Posłuchaj wokalistki w utworze "Nie mogę zapomnieć":

Zobacz także:

Uciekła przed wojną, a teraz kieruje Amnesty International w Polsce: "Jest wymagająca w walce o prawa człowieka"

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens o swoim londyńskim Halloween: "W tym roku jest szokująco dziwnie"

Agnieszka Woźniak-Starak żegna przyjaciela: "Dziękuję, że byłeś przy mnie"

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości