Ewelina Lisowska

  Ewelina Lisowska

  Która z nas nie wpadła w pułapkę perfekcjonizmu? Media społecznościowe, prasa, reklamy napędzają wyścig za idealną sylwetką. Zwykle "sezon" zaczyna się wraz z nadejściem wiosny. A przecież tak naprawdę nic nie musimy, przekonuje Ewelina Lisowska w swoim najnowszym wpisie. Świat się nie zawali, gdy zamiast perfekcyjnego kaloryfera i wyrzeczeń wybierzemy chwilę przyjemności - przypomina wokalistka i publikuje (nie)perfekcyjnie piękne zdjęcie.

  Ewelina Lisowska pomimo pandemii realizuje nowe projekty muzyczne. Za sobą ma premierę polskiej adaptacji ścieżki dźwiękowej do popularnej gry online League of Legends. To jednak nie koniec niespodzianek. Ewelina wypuściła właśnie nowy singiel, pt. "Nie mogę zapomnieć", który wykonała również dla widzów Dzień Dobry TVN w naszym studiu. I jak zapowiada artystka, to nie koniec współprac. Lisowska rozpieszcza swoich fanów, nawet w tym trudnym czasie.

  Kto by pomyślał, że wielką pasja filigranowej Eweliny Lisowskiej jest kickboxing? Co prawda trudno jest jej znaleźć sparring partnera w swojej kategorii wagowej, ale z pomocą w treningu przyszedł jej nasz reporter Robert "Worek Treningowy" Stockinger. Co pociąga piosenkarkę w boksie i czy przykłada się do treningów?

  Czy Ewelina Lisowska robi noworoczne postanowienia? Jakie ma plany na 2018 rok? A jak podsumowują miniony rok: Cleo i Olivier Janiak? I czego życzy wszystkim w 2018 roku? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już za parę dni będziemy żegnać stary rok. Z tej okazji zapraszamy Was na sylwestra z TVN! Reżyserem wydarzenia jest Maciek Sobociński. Jak idą przygotowania? Czy wszystko jest już zapięte na ostatni guzik? Rozmawiał z nim prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak.

  Sobotni poranek spędziliśmy w towarzystwie Eweliny Lisowskiej. Artystka była gościem na naszym czacie, a Kindze i Piotrowi opowiedziała o swojej wielkiej pasji - kickboxingu! Piosenkarkę zobaczymy wkrótce podczas Sylwestra z TVN na pl. Bankowym w Warszawie, a już dziś mieliśmy okazję posłuchać jej na scenie Dzień Dobry TVN!

  Sylwester TVN to będzie wyjątkowe wydarzenie. Na scenie na Placu Bankowym zabrzmią największe przeboje polskich i zagranicznych gwiazd. Czy wyobrażają sobie one sylwestra poza sceną? Z Eweliną Lisowską, Dominiką Gawędą i Cleo rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Goście Dzień Dobry TVN: Manuela Michalak, Maciej "Gleba" Florek, Karolina Gilon, Marcin Wyrostek, Marta Podobas, Justyna Ostrowska i Ewelina Lisowska dużo zawdzięczają naszej stacji. W jakich programach TVN zaistnieli? Co im dało pojawienie się w nich? Jak potoczyły się ich kariery? Sprawdziliśmy również, czy Gleba jeszcze potrafi zrobić "glebę".

  Gwiazdy oficjalnie zaczęły sezon na wakacje. Aleksandra Kwaśniewska z mężem pojechali na Kubę, Anja Rubik na Malediwy, Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na Lazurowe Wybrzeże, a Ewelina Lisowska do Dubaju. Skąd o tym wszystkim wiemy? Oczywiście z Internetu. Jakie jeszcze gorące informacje można było znaleźć w tym tygodniu w sieci? O tym w Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  W Dzień Dobry TVN Ewelina Lisowska mówiła o platynowej płycie i boksie. Co na jej ostatnim albumie robi Czesław Mozil? Jak spędziła Dzień Kobiet?

  Niedawno ukazała się na rynku trzecia płyta Eweliny Lisowskiej zatytułowana „Ponad wszystko”. O swoim albumie artystka powiedziała w Dzień Dobry TVN. A co wywróżyła jej Merkuria?

  Na potrzeby nowego teledysku Ewelina Lisowska zaczęła trenować boks i tak bardzo jej się spodobał ten sport, że postanowiła kontynuować zajęcia. Z piosenkarką spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki, aby porozmawiać o jej najnowszej płycie i rodzinie. Czy rodzeństwo ją wspiera?

  Gość Dzień Dobry Wakacje Ewelina Lisowska pracuje nad kolejnym albumem, którego premiery możemy spodziewać się tej jesieni. Znajdzie się na niej nowy, taneczny utwór "Prosta sprawa", utrzymany w klimacie reggaeton. Artystkę zapytaliśmy, jak fani odebrali zmianę stylu muzycznego artystki i jak powstawał klip do tej piosenki. Jakiej muzyki słucha Ewelina?

  Na niedzielny poranek z Dzień Dobry Wakacje zaprasza Joanna Krupa. Ponadto Mila Kunis w roli złej mamuśki, a także zupełnie odmieniona Ewelina Lisowska. Na program zapraszają: Ula Chincz i Marcin Prokop. Startujemy o 8.30.

  W najbliższą niedzielę będziecie mogli porozmawiać na czacie z Eweliną Lisowską. A już teraz obejrzyjcie jej najnowszy teledysk do piosenki zatytułowanej „Prosta sprawa”. Utwór utrzymany jest w klimacie reggaeton.

  W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Ewelinę Lisowską. Co gwiazda zdradziła na naszym czacie? Dlaczego nie ma już gwiazdki? Wokalistka przygotowuje się do wydania nowej płyty. Jak sama zapowiada, muzycznie ma być ona inna niż poprzednie. Dlaczego?

  Zacznijcie niedzielny poranek z Dzień Dobry Wakacje! A zapraszają Ewelina Lisowska, która będzie do Waszej dyspozycji na naszym czacie. Tom Odell, który powie o niezrealizowanych planach, a także rodzina, która wróciła z podróży dookoła świata. Bądźcie z nami o 8.30!

  Na naszej scenie, specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN i mieszkańców Wrocławia, Ewelina Lisowska - "Na obcy ląd". Jak Wam się podobało to wykonanie? Zobaczcie też czego, od artystki dowiedziała się Kasia Olubińska, co w wolnym czasie robi Ewelina Lisowska, jakie są jej ulubione miejsca we Wrocławiu i gdzie chodzi na romantyczne spacery?

  W niedzielę we Wrocławiu Dzień Dobry TVN kończy podróż do swoich widzów. Będzie filmowo: Ryan Gosling i Katarzyna Figura, a potem śpiewająco: Ewelina Lisowska, a także bardzo rozmownie: na czacie dawno niewidziany Piotr Kupicha. Nie zabraknie ważnych spraw: sztuczna nerka, malutki Kamil i cud nie tylko medyczny. A na koniec Martyna Wojciechowska o ciemnej stronie Tanzanii. Bądźcie z nami o 8.30!

  Jak Lisowska czuje się w Krakowie, gdzie promuje swoją płytę "Nowe Horyzonty"? Czy nie przeszkadza jej krakowski smog? Czy to prawda, że wciąż mieszka z rodzicami i z domu nigdy nie wychodzi bez makijażu? Z Eweliną Lisowską, w Krakowie, spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Całą noc pracowała nad płytą, ale specjalnie dla swoich fanów i widzów Dzień Dobry TVN zgodziła się odwiedzić, w niedzielny poranek, nasze studio. Na czacie, na scenie i w TVN Cafe Ewelina Lisowska!