Gwiazdy

Nie martw się i bądź szczęśliwy, czyli zespół Reggaeside z kultową piosenką Bobby'ego McFerrina

Gwiazdy

Słynna piosenka „Don’t worry, be happy” nigdy się nie znudzi. Przez lata artyści i amatorzy wykonywali ją we własnych aranżacjach i wielu zadziwiających wersjach. Specjalnie dla naszych widzów utwór zaśpiewał zespół Reggaeside.

Nie martw się i bądź szczęśliwy

W czasie pandemii czujemy strach, samotność oraz bezsilność. Zamiast się zamartwiać, musimy uwierzyć w to, że wkrótce nadejdą lepsze dni, a domowa kwarantanna będzie przeszłością.

Na poprawę nastroju zespół Reggaeside zaśpiewał melodyjny utwór, który wywołuje na naszych twarzach uśmiech. Nie martwmy się i bądźmy szczęśliwi!

Reggaeside – zespół o wielu brzmieniach

Reggaeside to zespół, który ciężko jest opisać jednym gatunkiem. Grupa porusza się w klimatach reggae z elementami popu, rocka oraz funky. Artyści to reprezentanci pozytywnej energii, porywających dźwięków i szaleństwa. Oprócz charyzmatycznego wokalisty, w utworach możemy usłyszeć także trzy gitary, instrumenty klawiszowe, bębny oraz trąbkę i saksofon.

Reggeaside na swoim koncie ma wiele osiągnięć. Zespół za swoją twórczość artystyczną zdobył liczne nagrody i wyróżnienia. Grupa występowała także w programie „Mam talent”, gdzie dotarła aż do półfinałów. Obecnie muzycy pracują nad kolejną płytą.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości