Gwiazdy

Natalia Kukulska z nowym teledyskiem. "Z wyjątkiem Was" to jej wersja utworu Fryderyka Chopina

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East NewsNatalia Kukulska

Dzieło jednego z najwybitniejszych kompozytorów wszech czasów, w nowej aranżacji. Właśnie ukazał się najnowszy teledysk Natalii Kukulskiej. Etiuda E-dur, op.10 nr 3 w jej wersji zachwyca!

Natalia Kukulska – „Z wyjątkiem Was”

Takie poniedziałki mogą być co tydzień. Natalia Kukulska pokazała światu swój najnowszy teledysk do utworu „Z wyjątkiem Was”. To jej wersja etiudy E-dur, op.10 nr 3. Wyjątkowy głos piosenkarki, w połączeniu z romantycznym, wręcz bajkowym teledyskiem, tworzą niezwykłą całość. Autorką słów jest Mela Koteluk, a za aranżację odpowiada Krzysztof Herdzin. Piosenkarka bardzo stresowała się premierą tego wyjątkowego dzieła.

Bądźcie ze mną, bo mam tremę. Z Wami raźniej...

- prosiła fanów.

Czy miała ku temu powody? Zobaczcie sami:

Natalia Kukulska i jej największe muzyczne dzieło

Najnowsza płyta Natalii Kukulskiej „Czułe Struny”, to po raz pierwszy opracowane w formie utworów symfonicznych, do których powstały teksty, dzieła Fryderyka Chopina. To efekt współpracy pięciu najlepszych polskich kompozytorów i aranżerów: Krzysztofa Herdzina, Nikoli Kołodziejczyka, Adama Sztaby, Pawła Tomaszewskiego oraz Jana Smoczyńskiego. Pod ich batutą zabrzmiała nasza najwybitniejsza orkiestra - Sinfonia Varsovia. Jak mówi wokalistka, to jej największy jak do tej pory muzyczny projekt.

Jeszcze nigdy w życiu nie miałam takiej tremy przed jakąkolwiek premierą, ponieważ Chopin to jest świętość. Mówi się o Chopinie jak o pomniku, którego się nie dotyka. A z drugiej strony przecież przez lata powstało mnóstwo opracowań jego muzyki, np. jazzowe. Rzeczywiście na orkiestrę symfoniczną przełożyć to się stało możliwe tylko dzięki temu, że zaprosiłam tak wspaniałych aranżerów, którzy też mieli wątpliwości

- mówiła w maju w Dzień Dobry TVN.

Płyta będzie miała swoją premierę pod koniec sierpnia tego roku. Już nie możemy się doczekać. Całą rozmowę z wokalistką możecie obejrzeć tutaj:

Zobacz też:

Małgorzata Kożuchowska zaczyna kolejną filmową przygodę: "Stasiu! Bądź dla mnie łaskawa!"

Agnieszka Radwańska urodziła. Szczęśliwą nowinę przekazał jej mąż. Pokazał też zdjęcie dziecka

Rebel Wilson pochwaliła się efektami diety. Aktorka pokazała zdjęcie w bikini

Autor: Anna Korytowska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości