Gwiazdy

Krystyna Sokołowska. Polka w TOP 10 najpiękniejszych kobiet świata w 2019!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Krystyna Sokołowska została jedną z najpiękniejszych kobiet świata! W minioną sobotę odbyła się gala Miss Earth 2019. Nasza reprezentantka dostała się do czołówki najpiękniejszych. Konkurs na tle pozostałych wyróżnia się tym, że zwraca uwagę na rzecz ekologii.Na jaki problem chciała zwrócić uwagę Krystyna?

Krystyna Sokołowska została wyróżniona w konkursie Miss Earth 2019! Podlasianka znalazła się w pierwszej dziesiątce najpiękniejszych kobiet świata. W konkursie Miss Earth brało udział 85 kobiet, a nasza rodaczka dostała się do czołówki najpiękniejszych z pięknych. Gala Miss Earth odbyła się w sobotę w kurorcie hotelowym Okada Manila w Filipinach.

Problem ekologii

Konkurs na tle pozostałych wyróżnia się tym, że zwraca uwagę na rzecz ekologii. Jak zaznaczyła Krystyna, na konkursie dziewczyny mogły połączyć z piękno z przesłaniem.

Liczyła się nie tylko uroda, ale również to, co dana kandydatka ma do powiedzenia.

Organizacja Miss Earth współpracuje z takimi organizacjami jak WWF, ONZ czy Greenpeace.

W czasie zgrupowania są podejmowane problemy ekologiczne, ochrony środowiska. Zajmowałyśmy się tym w czasie pobytu na Filipinach.

Krystyna w czasie zgrupowania chciała przekazać, jakie korzyści przynosi środowisku sadzenie nowych drzew.

W Polsce jest ogromne zalesienie. To nasz atut. Chciałam to przekazać na Filipinach. Zwróciłam uwagę na problem wycinek drzew. Jak byłam malutka zasadziłam z rodzicami drzewa. To jest niesamowite, jak mogę się przyglądać, jak te drzewa teraz pięknie rosną razem ze mną. Na Filipinach zasadziłam 10 drzew, które podpisałam własnym nazwiskiem i krajem mojego pochodzenia.

Krystyna Sokołowska nie kryje szczęścia

Udało się! TOP 10 Miss Earth @missearth !! TOP 10 najpiękniejszych kobiet na ziemi !! Niesamowite uczucie, wciąż brak mi słów aby to opisać! DZIĘKUJE DZIĘKUJE DZIĘKUJE!!! ???

Krystyna Sokołowska zamieściła także na swoim Instagramie obszerny wpis, w którym dziękuje wszystkim, którzy wspólnie z nią pracowali na ten sukces. Nie szczędzi ciepłych słów i wyrazów wdzięczności za okazaną pomoc.

Podziękowania... Za osiągnięcie wielkiego sukcesu. Bo jak inaczej to nazwać? Jest to sukces. Ale nie jest to mój sukces. Jest to sukces wielu osób. I jestem bardzo dumna, że mogę reprezentować te osoby i nasz kraj. Tak jak zapowiadałam dałam z siebie wszystko a może i więcej i jestem z siebie zadowolona. Mam nadzieję, że również to tak odczuliście i nikogo nie zawiodłam bo ciążyła na mnie duża odpowiedzialność. Przeżyłam przez ten miesiąc najlepszą przygodę swojego życia. Zwieńczona została ona top10 @missearth 2019. Soczysta wisienka na najpyszniejszym torcie! (...) Dziękuje wszystkim którzy mnie wspierali dobrym słowem! Dzięki Wam mamy top10! Dziękuje!

Polka w finałowej dziesiątce Miss Earth 2019

W konkursie Miss Earth 2019 o tytuł najpiękniejszej kobiety na Ziemi walczyło 85 pań. W finałowej dziesiątce znalazła się Krystyna Sokołowska. Polka zachwyciła jury nie tylko swoją urodą, ale i wdziękiem oraz urokiem osobistym!

Kim jest Krystyna Sokołowska

Krystyna Sokołowska pochodzi z Podlasia. Jej rodzinnym miastem jest Białystok. Krystyna w 2013 roku zdobyła tytuł wicemiss Podlasia Nastolatek. Krystyna Sokołowska ma też na swoim koncie tytuł Miss Foto Podlasia.

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości