Gwiazdy

Michał Kwiatkowski odnalazł miłość. Artysta pokazał nowego partnera pół roku po rozwodzie z mężem

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Michał Kwiatkowski podzielił się swoim szczęściem na Instagramie. Brat Dawida Kwiatkowskiego pół roku po rozwodzie z mężem odnalazł miłość u boku hiszpańskiego wokalisty, Bixente Simoneta. Pod wspólnym zdjęciem opublikował romantyczny cytat z piosenki Eltona Johna.

Michał Kwiatkowski z nowym partnerem

W 2012 roku w wywiadzie dla jednego z francuskich magazynów wokalista wyznał, że jest homoseksualistą. Trzy lata później Michał związał się z producentem programów rozrywkowych we Francji, Maximem Assenzą. Para pobrała się w 2017 roku w Paryżu, a świadkiem na ich ślubie był Dawid Kwiatkowski. Niestety, w lutym 2020 roku pojawiły się informacje, że Michał Kwiatkowski rozwodzi się z mężem. Byli małżonkowie rozstali się jednak w przyjaznej atmosferze.

Wszystko jednak wskazuje na to, że artysta ponownie odnalazł miłość! Michał podzielił się na swoim Instagramie zdjęciem z nowym partnerem. Okazuje się, że jest nim hiszpański wokalista, Bixete Simonet. Mężczyźni wyglądają razem na naprawdę szczęśliwych.

Jak cudowne jest życie, kiedy Ty jesteś w moim świecie

- napisał pod zdjęciem Michał, cytując fragment piosenki Eltona Johna "Your Song".

"Pięknie razem wyglądacie"

Na profilu Michała na Instagramie pojawiło się wiele życzeń - obserwatorzy piszą, że mają nadzieję, że wokalista jest szczęśliwy, a jego życie wypełnia piękna miłość.

Super widzieć Cię uśmiechniętego!! ?

I tak trzymać ❤ Panie Michale wszystkiego naj naj naj?❤❤

Cudowni! ?❤

Dwa ciasteczka ????

- czytamy pod postem.

Zobaczcie wywiady z Michałem Kwiatkowskim i jego występ w Dzień Dobry TVN.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości