Michał Kwiatkowski

  Michał Kwiatkowski

  Dziennikarka Katarzyna Jaroszyńska, w atelier projektanta Tomasz Ossolińskiego, spotkała się z Michałem Kwiatkowskim i jego partnerem Miximem, dla których Ossoliński zaprojektował garnitury ślubne. Jak wyglądają ich ślubne stroje? Co swoim garniturze i... narzeczonym mówi Michał Kwiatkowski? Czy denerwują się przed ślubem? Gdzie Michał i Maxim spędzą miodowy miesiąc?

  Michał Kwiatkowski i jego partner Maxim Assenza przygotowują się do ślubu. O szczegółach uroczystości opowiedzieli w Dzień Dobry TVN. Gdzie powiedzą sobie "tak"? W jakim miejscu odbędzie się część mniej oficjalna? Z kim będą świętować ten szczególny dzień? Kto zaprojektuje dla nich garnitury ślubne? Jak wybory prezydenckie wpłyną na sytuację par homoseksualnych we Francji?

  Michał Kwiatkowski pojawił się dziś w Dzień Dobry TVN ze swoim narzeczonym Maximem Assenzą, który prowadzi "real show" z różnych miejsc na świecie. W Polsce spotkali się z niezwykle ciepłym przyjęciem, szczególnie jeśli chodzi o rodzinę i przyjaciół. Ślub wezmą w lipcu 2017 w Paryżu, tam również planują zamieszkać. Data i miejsce już ustalone, a jak zapracowani narzeczeni znajdą czas na organizację wesela? "Tulicie się do siebie jak dwa małe chomiczki" powiedział zakochanej parze Marcin Prokop. Czy planują adopcję dziecka?

  Scena Dzień Dobry TVN we francuskim stylu, czyli "On s'en va" Michała Kwiatkowskiego. Singiel wyszedł 28 października i jest zapowiedzą nowego albumu artysty.

  Są gwiazdy, które wspierają środowisko LGBT. Wśród nich jest Odeta Moro, Rafał Jonkisz i Julia Kamińska, która jakiś czas zadeklarowała nawet, że nie wyjdzie za mąż dopóki w Polsce nie zalegalizują związków partnerskich. Rozmawiał z nimi dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Dowiedział się również, kiedy i gdzie odbędzie się ślub Michała Kwiatkowskiego.

  Wokalista Michał Kwiatkowski otwarcie mówi o tym, że jest gejem. Aby stawić czoła homofobii, zaangażował się w kampanię "Ramię w ramię po równość". Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, by powiedział nam o jej założeniach. Mogliśmy również zobaczyć zdjęcia, na których widać go z partnerem. Czy był kiedyś atakowany za swoją orientację seksualną? Czy we Francji, gdzie mieszka, ludzie są bardziej tolerancyjni? Zapytaliśmy go również o obecną sytuację w Paryżu. Jak zachowują się jego mieszkańcy prawie trzy tygodnie po zamachach?

  Michał Kwiatkowski, mistrz świata w kolarstwie, zorganizował w Toruniu pierwszy amatorski wyścig kolarski. Po co to zrobił? W sportowym wydarzeniu udział wzięły również polskie gwiazdy. Jak na trasie poradziła sobie Katarzyna Bujakiewicz oraz Tomek Karolak? Które z nich było pierwsze na mecie? Uczestnikom wyścigu towarzyszyła dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz.

  Ile startów w sezonie zalicza 25-letni Michał Kwiatkowski? Dlaczego Michał Kwiatkowski dzieli sezon na trzy etapy? Co oznacza, że "kolarz musi dobrze czytać peleton"? W jakim języku można dogadać się jadąc w peletonie? Michał Kwiatkowski, mistrz świata w kolarstwie szosowym, był gościem Dzień Dobry TVN.

  Jesteśmy zawsze blisko widzów! O macierzyństwie dla kobiet, które to przeżyły i dla tych, które o tym marzą - „nasze Polki” prosto z Hollywood. O motywacji i pasji: nasz kolarski mistrz świata - Michał Kwiatkowski. A także: o tym, jak z trudnego dzieciństwa wyciągnąć pozytywne wnioski - Ray Wilson, były wokalista Genesis. Program poprowadzą: Anna Kalczyńska i Robert Kantereit. Bądźcie z nami o 8.00!

  Michał Kwiatkowski na co dzień mieszka i tworzy we Francji. Teraz promuje swoją najnowszą płytę „Chopin etc.” W tym celu przyjechał do Polski. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował utwór "Mama" poświęcony jego zmarłej mamie. Podoba się Wam?

  Michał Kwiatkowski nie jest pierwszym artystą, który zespolił muzykę klasyczną i popularną. Jednak jednym z niewielu, obok Sergea Gainsbourga, którzy zrobili TO z Chopinem. Projekt karkołomny, ale jak się okazuje przyniósł mu sławę. W studiu Dzień Dobry TVN Michał opowiedział o miłości do Chopina, o aranżacji jego dzieł z dziełami romantycznego kompozytora oraz swoich muzycznych fascynacjach.

  Mamy kolejnego mistrza świata! Tym razem na najwyższym podium stanął kolarz Michał Kwiatkowski. Reporterka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska spotkała się w bratem kolarza - Radkiem i trenerem Marcinem Mientkim, aby porozmawiać o emocjach, które im towarzyszyły w czasie oglądania startu Michała Kwiatkowskiego.

  Bez pomocy kolorowych gazet i wielkich wytwórni muzycznych Dawid Kwiatkowski stał się gwiazdą... Internetu, na którego koncerty przychodzi mnóstwo osób. 17-letni Dawid, który chce być w przyszłości wokalistą i ma nawet swojego managera, śpiewa i prowadzi videoblog. Co łączy go z Michałem Kwiatkowskim? Jak reagują na niego jego rówieśnicy? Czy Dawid Kwiatkowski ma dziewczynę? Zobaczcie występ Dawida na scenie Dzień Dobry TVN.